کد مطلب: 58394 درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
معرفی سریال میر از ایست تون

معرفی سریال میر از ایست تون

موضوع اولیه این سریال را می توان پرونده های دختران نوجوانی دانست که به همراه دوستان خود از خانه خارج شده اند و دیگر به خانه باز نگشته اند ؛ دانست .
زمان مطالعه: 2 دقیقه

اختصاصی آسمونی نوشته مرجان دلپسند

#معرفی سریال میر از ایست تون محصول سال 2021 امریکا#

پدیده بیوه های جوان و دخترانی که در سنین کم مادر می شوند. یکی از موضوعاتی است که امروزه گریبانگیر برخی دختران در سنین نوجوانی یا کوچکتر  شده است. این موضوع مربوط به تمامی کشورهای دنیا می باشد. دخترانی که در سن نوجوانی طعم مادر شدن را می چشند. دخترانی که به جای گردش و گشت و گذار با دیگر هم سن و سالان خود درگیر مسائل و روابطی می کند که کمتر بتوانند جذابیت های دوران نوجوانی را تجربه کنند.شاهد این ادعا را نیز می توان ترین دختر نوجوان این مجموعه  دانست که  صاحب فرزندی شده . آن هم در حالی که خود هنوز تحت سرپرستی پدر  می باشد و درآمد و شغلی ندارد؛ موضوعی که در سریال "میر از ایست تون" با ژانری اکشن و پلیسی به آن پرداخته شده است ‌.

این سریال محصول سال 2021 کشور آمریکا است . سریالی که موضوع اولیه آن را می توان پرونده های دختران نوجوانی دانست که به همراه دوستان خود از خانه خارج شده اند و دیگر به خانه باز نگشته اند ؛ دانست . دخترانی مفقود شده ای که خانواده هایشان هنوز چشم به راه بازگشت آنها به خانه و خانواده هستند و تعدادشان هم کم نیست . شاهد این ادعا را نیز می توان تصاویری از اعلامیه هایی دانست که تقریبا در تمام در و دیوارهای این شهر کوچک نیز دیده می شود و مژدگانی هایی که شاید قرار نیست هیچ وقت به یابندگان آنها پرداخت شود. شهری که تمام شهروندانش گویی داستان و  ماجرایی برای تعریف کردن دارد. کاراگاه میر که او را نام "شاهین" نیز می شناسند به نظر می رسد که با تمام مشکلات آنها آشناست و شخصیتی مورد اعتماد برای آنها می باشد. تا جایی که برای رسیدگی به کوچکترین امور زندگی خود می توانند شبانه روز با او در تماس باشند. 

شخصیت اصلی این سریال را می توان کارآگاه میر شیهان" با بازی" کیت الیزابت وینسلت" دانست .کاراگاهی که  مسئول رسیدگی به قتل های محلی و جرایم مربوط به مواد مخدردر شهر کوچک خود می باشد.   همچنین خود او  نیز به نظر می رسد که زندگی توام با آرامش ندارد .کاراگاهی که قرار است آرامش و آسایش را برای خانواده های فقیر شهرک شرقی فراهم نماید تا بنیان خانواده های آنها بدون دغدغه و از هم گسستگی از هم نپاشد . اما خودش در زندگی شخص اش دچار از هم گسیختگی هایی عاطفی است . تا حدی که تمام وقت خود را صرف شغلش می کند.این سریال مملو از داستانها و اتفاقات متنوع و بعضا تکان دهنده است که بعدها در قسمت های بعدی این سریال می توان بیشتر به آن پی برد. این سریال را می توانید از شبکه فیلیمو تماشا نمایید .

ثبت نظر درباره «معرفی سریال میر از ایست تون»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

9 - 3 = ?