کد مطلب: 27905 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مارادونا قطری‌ها را به افشاگری تهدید کرد

مارادونا قطری‌ها را به افشاگری تهدید کرد

اسطوره فوتبال آرژانتین با انتقاد از بلاتر وعده داد که علیه قطری‌ها افشاگری می‌کند. به‌ گزارش ‌آسمونی،...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مارادونا قطری‌ها را به افشاگری تهدید کرد
مارادونا قطری‌ها را به افشاگری تهدید کرد


اسطوره فوتبال آرژانتین با انتقاد از بلاتر وعده داد که علیه قطری‌ها افشاگری می‌کند.

به‌ گزارش ‌آسمونی، جام جهانی 2022 قرار است که به میزبانی قطر برگزار شود اما بسیاری از کشورها به دنبال لغو امتیاز میزبانی این کشور کوچک حوزه خلیج فارس هستند.

پیش از این تنها کشورهای اروپایی قصد داشتند با جمع کردن مستندات و مدارک، غیر قانونی بودن برگزاری جام جهانی در کشور قطر را ثابت کنند اما الان کشورهای عربی به ویژه امارات و عربستان چنین رویه‌ای را در پش گرفته‌اند.

مارادونا که رابطه بسیار خوبی با اماراتی‌ها دارد قول به افشاگری داد. او گفت: من مدارک مهمی در اختیار دارم. به زودی در جلسه‌ای که با اینفانتینو برگزار خواهم کرد از تبانی و فساد قطر با رئیس سابق فیفا سخن خواهم گفت. بلاتر در دادن جام جهانی 2022 به قطر نقش داشت و باید این اثبات شود.

او ادامه‌ داد: ورزش باید فقط متعلق به ورزشی‌ها باشد و نباید سیاست‌مداران در آن دخالت داشته باشند. جام جهانی قطر مشکلات زیادی دارد و باید در این زمینه شفاف سازی شود. من دست از تلاش خود برنخواهم داشت و می‌خواهم دست‌های پشت پرده افشا شوند.

منبع: تسنیم

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «مارادونا قطری‌ها را به افشاگری تهدید کرد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 * 7 = ?