کد مطلب:  21678 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 4 دقیقه
منصوریان: اعتراضی به بازی دفاعی سیاه‌جامگان نداریم/ داور باید حداقل 9 دقیقه وقت اضافه می‌گرفت!

منصوریان: اعتراضی به بازی دفاعی سیاه‌جامگان نداریم/ داور باید حداقل 9 دقیقه وقت اضافه می‌گرفت!

به گزارش آسمونی، علیرضا منصوریان پس از تساوی یک - یک استقلال و سیاه‌جامگان، اظهار داشت: می‌دانستیم تیم...
زمان مطالعه: 4 دقیقه

به گزارش آسمونی، علیرضا منصوریان پس از تساوی یک - یک استقلال و سیاه‌جامگان، اظهار داشت: می‌دانستیم تیم سیاه‌جامگان با توجه به شرایطی که در جدول دارد، این مدلی بازی می‌کند. سعی و تلاش ما این بود که در نیمه اول دیدار برابر سیاه‌جامگان سورپرایز نشویم، اما آنها یک گل به ما زدند تا بخش اعظمی از عملکرد بازیکنان ما در نیمه دوم دیده نشود. من از عملکرد شاگردانم راضی هستم، اما وقتی یک بر صفر عقب هستیم، بخش اعظمی از توان و عملکرد بازیکنان برای به تساوی کشاندن بازی صرف می‌شود. اصلاً از این مدل بازی سیاه‌جامگان ناراحت نیستیم. ما برای تک تک خطوط این تیم برنامه داشتیم.

منصوریان: اعتراضی به بازی دفاعی سیاه‌جامگان نداریم/ داور باید حداقل 9 دقیقه وقت اضافه می‌گرفت!
منصوریان: اعتراضی به بازی دفاعی سیاه‌جامگان نداریم/ داور باید حداقل 9 دقیقه وقت اضافه می‌گرفت!

وی به انتقاد از شیوه بازی تیم سیاه‌جامگان پرداخت و گفت: سیاه‌جامگان بسته بازی کرد، اما با این وجود ما توانستیم فرصت‌هایی را روی دروازه این تیم ایجاد کنیم. ما به اینکه تیم سیاه‌جامگان فوق‌العاده دفاعی بازی می‌کرد و در لاک دفاعی فرو رفته بود، اعتراضی نداریم. باید کار تاکتیکی انجام می‌دادیم تا دروازه تیم سیاه‌جامگان باز شود. بازی دفاعی تیم سیاه‌جامگان هم طبیعی بود و همان‌طور که به بچه‌هایم گفتم، دلیل این بازی دفاعی موقعیت آنها در جدول رده‌بندی است. هر چقدر که به پایان لیگ برتر نزدیک می‌شویم تیم‌ها فقط دو مسیر پیش روی خودشان می‌بینند. یک عده برای قهرمانی یا کسب سهمیه آسیا می‌جنگند و عده دیگر هم برای بقا در لیگ برتر. در نیمه اول ما کار سختی مقابل شاگردان میثاقیان داشتیم، اما در نیمه دوم تلاش‌مان را بیشتر کردیم تا توانستیم بازی را به تساوی بکشانیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال با اشاره به تنش‌های به وجود آمده بین او و مسئولان باشگاه تراکتورسازی، خاطر نشان کرد: من گرفتن بازیکن سرباز را حق طبیعی همه تیم‌ها می‌دانم و 10 بار هم این موضوع را تکرار می‌کنم. این حق طبیعی تیم‌هاست که از بازیکن سرباز استفاده کنند. تنها تفاوت ما شاید جمعیت‌مان باشد. من به مهدی تاج هم گفته‌ام که شما پیشقدم شوید و از مجلس شورای اسلامی بخواهید که بازیکنان را یا به صورت سرباز قهرمان و یا به صورت امریه، در اختیار تیم‌های مختلف قرار بدهند. آیا شما توهینی در ادبیات من دیدید؟ بهتر است که از این قضایا بیرون بیاییم، چون تنها هدفی که من داشتم دفاع از حق میلیون‌ها هوادار استقلال بود. من وقت این را ندارم که به چپ و راست خود نگاه کنم. خانواده همسر من آذری هستند و خودم هم میان آنها بزرگ شده‌ام. حتی برخی که برای اولین بار من را می‌بینند از نوع ادبیاتم می‌گویند: شما آذری هستید؟! بهتر است کلاف‌های مختلف را به یکدیگر نبافیم. اگر تیم تراکتورسازی می‌تواند از سهمیه بازیکنان سرباز استفاده کند دیگر تیم‌ها هم باید از این حق برخوردار باشند.

منصوریان تصریح کرد: ما هم با اینکه درصدی از سهام تیم‌مان را در اختیار نهادهای نظامی قرار بدهیم مشکلی نداریم. چه اشکالی دارد که درصدی از سهام استقلال را در اختیار یک نهاد نظامی باشد، اما بتوانیم از بازیکنان سرباز استفاده کنیم. خانواده من آذری هستند و من هم وقتی برای پرداختن به این مسائل ریز ندارم. بهتر است بگذاریم که حرمت‌ها حفظ شوند. اگر باشگاه استقلال جوابیه‌ای داده فقط به خاطر دفاع از حق میلیون‌ها هوادار این باشگاه بوده است. بزرگ‌ترها به ما یاد داده‌اند که حرمت‌ها را از بین نبریم و من هم نمی خواهم بگویم که در ابتدای فصل نقل و انتقالات چه اتفاقاتی افتاد!

وی در خصوص اینکه برد در بازی امروز فاصله استقلال را با صدر جدول کمتر می‌کرد، اما تیمش این شانس را از دست داد، گفت: ما امروز این شانس را داشتیم که فاصله خود با رقیب اصلی‌مان، تراکتورسازی را به دو امتیاز برسانیم، اما این فاصله چهار امتیاز باقی ماند. ما ابتدا تلاش می‌کنیم فاصله‌مان را با تراکتورسازی از بین ببریم و در آینده هم نگاه می‌کنیم که پرسپولیس چه شرایطی دارد. از همان ابتدای لیگ توکل‌مان به خدا بوده و همین‌طور خواهد ماند. ما در مربیگری یک شعار داریم که تلاش، تلاش، تلاش است. برنامه ما برای کم شدن فاصله‌مان با صدر جدول دو سه هفته به تعویق افتاد، اما به آینده امیدوار هستیم.

منصوریان در پایان صحبت‌های خود نسبت به عملکرد داور مسابقه انتقاد کرد و گفت: ما از عملکرد داور در بازی امروز گله داریم. از تاکتیک میثاقیان گلایه‌ای نداریم. ما باید از ضدتاکتیک استفاده می‌کردیم تا از تاکتیک میثاقیان عبور کنیم، اما حق داریم که از قضاوت داور گلایه کنیم. من عملکرد داور را نقد نمی‌کنم و این را به تیم داوری هم گفتم، اما می‌توانم گلایه کنم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال افزود: آقای داور! کارت زرد دقیقه 90 به بازیکن حریف وقتی در گوشه زمین وقت تلف می‌کند، به درد من نمی‌خورد. تیم ما با استرس در حال حمله کردن است و کارت زرد در لحظات پایانی بازی به درد نمی‌خورد. آقای داور! وقتی در دقیقه 45 به این نتیجه می‌رسید که تیم حریف وقت تلف می‌کند، از همان اول باید کارت زرد نشان بدهی و من از این مدل عملکرد داور گلایه دارم.

وی در خاتمه تأکید کرد: به نظر من اولین خطایی که فضای آسیب رساندن به بازیکن حریف را ایجاد می‌کند، کارت زرد دارد. اگر خدا رحم نکرده بود، فرشید اسماعیلی امروز برای شش ماه از میادین دور می‌شد و قلم پای او می‌شکست. همچنین معتقدم داور برای نیمه دوم این بازی حداقل باید 9 دقیقه وقت اضافه می‌گرفت. سیاه‌جامگان سه تعویض یک دقیقه و نیمی داشت و شش بار زمین خوردن داشتند. طبق گفته تیم آنالیز من هشت تا 9 دقیقه باید وقت اضافه گرفته می‌شد. حالا داور در دقایق پایانی بازی کارت هم بدهد، به چه درد من می‌خورد؟ من روی این مسائل و وقت اضافه بازی گلایه دارم و شاید در همان یک دقیقه بیشتر گرفتن، خیلی اتفاق‌ها برای ما رخ می‌داد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

: برای دریافت مشاوره درباره منصوریان: اعتراضی به بازی دفاعی سیاه‌جامگان نداریم/ داور باید حداقل 9 دقیقه وقت اضافه می‌گرفت! فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «منصوریان: اعتراضی به بازی دفاعی سیاه‌جامگان نداریم/ داور باید حداقل 9 دقیقه وقت اضافه می‌گرفت!» در کادر زیر بنویسید :
5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید