کد مطلب:  19311 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 4 دقیقه
منصوریان توهین بزرگی به من کرد/ بزرگداشت می‌گیرند و فحاشی می‌کنند

منصوریان توهین بزرگی به من کرد/ بزرگداشت می‌گیرند و فحاشی می‌کنند

به گزارش آسمونی، صمد مرفاوی در گفتگو با خبرنگار مهر و در خصوص شکست برابر استقلال تهران در مرحله یک هشتم...
زمان مطالعه: 4 دقیقه

به گزارش آسمونی، صمد مرفاوی در گفتگو با خبرنگار مهر و در خصوص شکست برابر استقلال تهران در مرحله یک هشتم جام حذفی گفت: بازی تاکتیکی را انجام دادیم و با تفکراتی که مقابل استقلال داشتیم بازیکنانم آنچه را از آنها خواستم در زمین پیاده کردند و از آنها راضی هستم.

2170140
2170140

وی تاکید کرد: در فوتبال اتفاقاتی می افتد که نمی توان جلوی آنها را گرفت. ما فوتبال منطقی را مقابل استقلال انجام دادیم و همه دیدند که آبی پوشان تا دقیقه 120 تنها یک یا دو موقعیت به وجود آوردند. ما توانستیم کنترل بازی را در اختیار بگیریم و با جوانانی که داشتیم مقابل باتجربه های استقلال بازی خوبی ارائه کردیم. در این بازی فرق بین تیمی که با 4/5 میلیارد بسته می شود با تیم 40 میلیاردی مشخص می شود.

سرمربی صبای قم در ادامه خاطرنشان کرد: وقتی من می خواستم تعویض کنم بازیکن بی نام و نشان وارد زمین می شد اما در استقلال امید ابراهیمی ملی پوش یا کاپیتان تیم ملی ارمنستان برای استقلال به زمین می آمدند اما ما توانستیم با همین نفراتی که خیلی ها آنها را نمی شناسند 120 دقیقه مقابل استقلال بازی کنیم و اگر خوش شانس بودیم می توانستیم برنده بازی هم باشیم.

مرفاوی در پاسخ به این پرسش که آیا درست است حامد لک از سوئد پیشنهاد دارد یا خیر گفت: این موضوع رسانه ای است و رسمیت ندارد و در حال حاضر لک با ما قرارداد دارد و اگر هم اتفاقی بیفتد مطمئنا مدیران باشگاه با همفکری من تصمیم گیری خواهند کرد.

سرمربی صبای قم در پاسخ به این پرسش که آیا در این هفته بازیکنان بخشی از مطالبات خود را دریافت خواهند کرد، گفت: قرار است امروز بخشی از مطالبات را دریافت کنند تا بتوانند با روحیه ای بهتر خود را آماده دیدار برابر تراکتورسازی کنند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا کادر فنی هم دریافتی خواهند داشت یا تنها به بازیکنان پرداخت می شود گفت: ما هم جزو این تیم هستیم و اگر قرار به پرداخت باشد برای همه است و ما هم قرار است امروز بخشی از مطالبات مان را دریافت کنیم.

مرفاوی در ادامه گفتگویش با خبرنگار مهر در خصوص اتفاقات ناخوشایندی که بعد از دیدار برابر استقلال و در سالن کنفرانس خبری به وجود آمد، گفت: سال هاست که در فوتبال هستم و شاهد چنین اتفاقی نبودم، کسانی که در رسانه کار می کنند همانند یک قاضی باید عادل باشند و عدالت را اجرا کنند، آنها با مردم سر و کار دارند و باید وجدان و عدالت را در نظر بگیرند اما متاسفانه فردی که با من بحث شدیدی می کرد یک طرفه قضاوت می کرد و برای من عجیب است در سالن کنفرانس مطبوعاتی که خبرنگاران باید سوال فنی بپرسند این شخص جانبدارانه از یک تیم حمایت می کرد و وجدان و عدالتش را زیر پا گذاشته بود.

بازیکن پیشین استقلال ادامه داد: من از منصوریان ناراحتم و از او انتظار بیشتری داشتم. منصوریان که من را مربی خود خطاب کرد و گفت برایش قابل احترام هستم، چطور به شخصی که احترام من را نگه نداشته می گوید بعدا کارتت را می گیرم و به نوعی از او حمایت می کند. سوال من این است که اگر من مربی آقای منصوریان بوده ام و برایش قابل احترام هستم، آیا این رفتارش توهین بزرگی به من نیست؟ آیا ایشان باید از آن فرد حمایت می کرد؟

وی در ادامه گفتگویش با مهر خاطرنشان کرد: من خودم استقلالی هستم و خود را هوادار این تیم می دانم و در زمانی که استقلال بازی دارد من هم مثل یک هوادار دوست دارم تیمی که سال ها در آن بازی کردم پیروز شود اما جای تاسف است در روزی که برای یک اسطوره اخلاق و ادب بزرگداشت می گیریم این چنین رفتارهایی را شاهد باشیم. بزرگداشت تنها به این نیست که بعد از بازی عکس مرحوم پورحیدری را در دست بگیریم و دور زمین بچرخیم. باید احترام همدیگر را نگه داریم مگر نه اینکه می بینیم همه جا نوشته اند ورزشکار حرمت دارد و باید حرمت ورزشکار را نگه داشت؟

مرفاوی در ادامه تاکید کرد: ما فرزند اسطوره ادب و اخلاق باشگاه استقلال را به ورزشگاه آوردیم اما تماشاگران بدترین الفاظ را به کار می برند. آیا واقعا این کار درست است؟ مگر خود همین آقای منصوریان هر بار که به اهواز رفته مورد توهین قرار نگرفته پس حتما آنجا واکنشی از خود نشان داده که مردم خوزستان علیه او شعار می دهند. تا آنجا که من خوزستانی ها را می شناسم اهل توهین نیستند مگر آنکه مورد توهین قرار بگیرند.

سرمربی تیم فوتبال صبا در ادامه گفت: مطمئنم اگر آن توهین ها به حامد لک نمی شد او حتما یکی از پنالتی ها را می گرفت و شاید همه چیز عوض می شد.

مرفاوی در پاسخ به این پرسش خبرنگار مهر که آیا باشگاه صبا از هواداران استقلال به خاطر توهین های مکرری که به حامد لک کردند شکایت خواهد کرد یا خیر گفت: به احترام هواداران شکایت نمی کنم و رغبتی به این کار ندارم و فکر می کنم باشگاه هم چنین کاری را انجام نخواهد داد اما ناظر کمیته انضباطی در کنار زمین حاضر بود و مطمئنا در این خصوص گزارش کرده است. باید ببینیم کمیته انضباطی چه تصمیمی در این خصوص خواهد گرفت.

وی در خصوص قضاوت احمد صالحی گفت: او در تمام صحنه ها حضور داشت و فکر می کنم به جز یک یا دو مورد در بقیه موارد عملکرد قابل قبولی داشت و به موقع سوت زد.

صمد مرفاوی در خصوص دیدار روز جمعه آینده این تیم برابر تراکتورسازی تبریز از هفته یازدهم لیگ برتر گفت: این بازی هم مثل سایر بازی ها برای ما حساس و سخت است اما مقابل همبازی قدیمی خود قرار خواهم گرفت که احترام خاصی برای او قائل هستم و مطمئنم تراکتورسازی می خواهد مقابل ما به پیروزی برسد تا موقعیتش را در بالای جدول محکم کند.

سرمربی صبای قم در ادامه خاطرنشان کرد: تراکتورسازی در جام حذفی عملکرد قابل قبولی داشته و با پیروزی که روز گذشته به دست آورد با روحیه بسیار خوب به مصاف ما خواهد رفت و ما هم باید با همین داشته هایمان در مقابل تیم خوب تراکتورسازی صف آرایی کنیم و بازی خوبی از خود ارائه کنیم.

مرفاوی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم بتوانیم در نیم فصل بازیکنانی که مدنظرمان است را به خدمت گرفته تا در پایان فصل جایگاه خوبی در لیگ شانزدهم داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری مهر

نظر خود را درباره «منصوریان توهین بزرگی به من کرد/ بزرگداشت می‌گیرند و فحاشی می‌کنند» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید