کد مطلب:  24018 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
منصوریان موافق جدایی ملی پوشان نیست

منصوریان موافق جدایی ملی پوشان نیست

به گزارش آسمونی، امید نورافکن، سید مجید حسینی، مهدی قائدی و آرمین سهرابیان چهار بازیکن تیم امید کشورمان...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، امید نورافکن، سید مجید حسینی، مهدی قائدی و آرمین سهرابیان چهار بازیکن تیم امید کشورمان هستند که قرار است به زودی به اردوی این تیم اعزام شوند. این بازیکنان در حال حاضر در اردوی استقلال در ارمنستان به سر می‌برند اما باشگاه چراغ سبز خود را برای همراهی تیم امید نشان داده است. این در حالی است که منصوریان سرمربی این تیم موافق جدایی ستاره‌های جوانش پیش از دربی آلمان نیست.

منصوریان موافق جدایی ملی پوشان نیست
منصوریان موافق جدایی ملی پوشان نیست

هنوز مدت زمان چندانی از شکست سنگین استقلال در لیگ قهرمانان آسیا مقابل العین نمی‌گذرد. شکستی که در روز نداری آبی‌ها در خط میانی رقم خورد. امید ابراهیمی مصدوم بود، فرشید باقری مصدوم شد! فرشید اسماعیلی محروم بود و امید نورافکن هم در روزی که حضورش در تیم استقلال از نان شب واجب تر بود، به دلیل همراهی کردن تیم ملی امید و خستگی ناشی از سفر قادر به حضور در ترکیب آبی‌ها نبود. در آن بازی منصوریان بازیکنان مهم خود در یک پست و حساس ترین پست را از دست داد تا آن اتفاق نادر در تاریخ فوتبال استقلال ثبت شود.

آبی پوشان در روز 25 تیر در آلمان برگزار کننده اولین دربی خارج از کشور هستنند و ممکن است این دربی در حالی برگزار شود که منصوریان 4 بازیکن خود را برای این بازی دوستانه اما حیثیتی در اختیار نداشته باشد.

سرمربی آبی پوشان هنوز واقعه تلخ العین را فراموش نکرده است. حادثه‌ای که اگر امید نورافکن به جای همراهی کردن تیم ملی امید در اختیار آنها بود قطعا به وقوع نمی پیوست. منصوریان دوست ندارد یکبار دیگر به خاطر تیم ملی امید تیمش، هوادارانش و خودش لطمه ببینند و از این رو دوست ندارد برای این بازی ملی پوشان جوانش را در اختیار نداشته باشد. 

منبع: خبرگزاری مهر

: برای دریافت مشاوره درباره منصوریان موافق جدایی ملی پوشان نیست فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «منصوریان موافق جدایی ملی پوشان نیست» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید