کد مطلب:  18852 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 3 دقیقه
منصوریان: کسل کننده بازی نمی‌کنیم/ مساله کاوه رضایی نباید دیشب مطرح می‌شد

منصوریان: کسل کننده بازی نمی‌کنیم/ مساله کاوه رضایی نباید دیشب مطرح می‌شد

به گزارش آسمونی،سرمربی تیم فوتبال استقلال با تشکر از هواداران تیمش گفت: بازیکنان همیشه به سکوها نگاه...
زمان مطالعه: 3 دقیقه

به گزارش آسمونی،سرمربی تیم فوتبال استقلال با تشکر از هواداران تیمش گفت: بازیکنان همیشه به سکوها نگاه می‌کنند تا بتوانند انرژی بگیرند. علیرضا منصوریان بعد از پیروزی تیمش برابر مس کرمان گفت: به هوادارانمان خسته نباشید می گویم. آنها ما را تنها نمی گذارند. بازیکنان همیشه اول به سکوها نگاه می کنند تا انرژی بگیرند. دست هواداران را می‌بوسم.

57342721
57342721

او افزود: قبل از بازی امید ابراهیمی تماسی با ما گرفت و گفت نمی‌توانم تیم را کمک کنم ولی همه نگرانی من بعد از فوت پدرم بازی استقلال است. این برد را به روح پدر ابراهیمی و منصور پورحیدری تقدیم می کنیم. امیدوارم خداوند به او شفا عنایت کند تا او زودتر به تمرینات ما بیاید.

سرمربی استقلال اضافه کرد: ما چهار روز قبل برابر فولاد در اهواز بازی کردیم. مجبور شدیم چند تغییر داشته باشیم. در نیمه اول خوب نبودیم و مس بهتر بود. در نیمه دوم دو تعویض داشتیم و مجبور شدیم به دلیل شرایط تاکتیکی تعویض داشته باشیم. از عملکرد بازیکنانم راضی هستم. تیم حریف 8-9 روز استراحت کرده بود. خوشحالم از اینکه تیم ما به لحاظ بدنی با صلابت و با کیفیت بود. خوشحالم هرچه به آخر می‌رویم کیفیت‌مان بهتر می‌شود. ما در وقت‌های اضافه بهتر بودیم. یار دوازدهم ما یعنی هواداران هم خیلی با ما هم سو بودند. تفاوت شرایط بدنی ما، باعث شد برنده بشویم. به ابراهیم زاده بابت تیمش تبریک می‌گویم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا قبول دارد که نوع بازی استقلال کسل کننده است و برای همین تماشاگران کمتر به ورزشگاه می آیند و از طرفی قبول دارد برخی بازیکنان استقلال تفاوت پیراهن این تیم را با سایر تیم‌ها نمی‌دانند؟ گفت: اینکه می‌گویید بختیار رحمانی ضعیف بوده باید بگویم رحمانی در تیم ما جا می‌افتد. او زحمت می‌کشد. یادم می‌آید یک بازیکن چیزی حدود 27 سال پیش به استقلال آمد و 4-5 هفته اول خیلی ضعیف بود. من هم مثل خیلی از هواداران در سکوها بودم. آخر آن بازیکن به مسیر خودش رسید. ما می‌دانیم عقبه بختیار چیست. او بازیکن من بوده است. ما به او کمک می‌کنیم. بختیار هم یک یاعلی می‌گوید و بلند می‌شود. اما درباره پیراهن استقلال باید بگویم که تلاش می‌کنیم بازیکنان بدانند کجا بازی می‌کنند و بعد از هفته پنجم این را می‌دانند. من به قربانی گفته‌ام که پیراهن شماره 17 را من و چنگیز پوشیده‌ایم. اینکه می‌گویید ما کسل کننده بازی کرده‌ایم هم باید بگویم که برای شما و خودم متاسفم. یا شما بازی‌های ما را نمی‌بینید یا اینکه توقع دارید کیفیت ما مثل لالیگا باشد. ما احساس رشد را به تیم خود داریم. ما می‌بینیم که مردم امیدوار هستند، اما درباره تعداد تماشاگران باید بگویم که وسط هفته اگر 50 نفر هم به ورزشگاه بیایند باید دستشان را بوسید. اول بازی تعداد تماشاگران کم بود ولی به آنها اضافه شد. ما تلاش می‌کنیم که هواداران به ورزشگاه بیایند. ما در مشهد دیدیم هواداران کل ورزشگاه را گرفته بودند. در خوزستان هم دیدیم که استقلالی‌ها پایگاه خودشان را دارند. من فکر می‌کنم هواداران ما خوب به ورزشگاه می‌آیند.

منصوریان درپاسخ به سوالی درباره انتقاد برخی مربیان از اردوهای تیم ملی، اظهار کرد: ما بیست تا سی میلیون هوادار داریم. قبل از باشگاه‌ها پرچم کشورمان اهمیت دارد. شما می‌بینید که در بازی ایران و کره‌جنوبی یک صلابت ویژه ایجاد شد. اردوهای تیم ملی از قبل برنامه‌ریزی شده بود و ما از قبل همه چیز را می‌دانستیم. سعی می‌کنیم انطباق پذیری داشته باشیم. اگر چیزی بگویم خیلی‌ها فکر می‌کنند چون با کی‌روش دوست هستم و دستیار او بوده‌ام، چیزی می‌گویم. اصلا یک مربی وطنی هم باشد، باید خود را با او منطبق کنیم. خودتان هم می‌دانید چهار سال پیش که کره را بردیم، چقدر قیمت باید بابتش بگذاریم تا مردم آن همه خوشحال شوند؟ تیم ملی اولین رکن کشور است. فرقی هم ندارد که چه کسی سرمربی است و از طرفی باید قبول کنیم خروجی لیگ ما به لحاظ تاکتیکی به قدری نیست که سرمربی تیم ملی 72 ساعت قبل بازیکنان را صدا کند و بگوید بروید به مصاف ژاپن و کره. ما باید به سرمربی فرصت دهیم تا کارش را بکند.

وی در پاسخ به سوالی درباره عملکرد ضعیف برخی بازیکنان استقلال و اینکه ماجرای کاوه رضایی چیست؟ گفت: درباره سوال اول باید بگویم اگر بازیکن متوجه شرایط استقلال نیست ما مقصریم و باید او را توجیه کنیم. ما باید عقبه تیم را به او بگوییم. ما باید به بازیکنان بگوییم که تاریخچه استقلال چیست. اما درباره کاوه رضایی باید بگویم که تمام بازیکنان ایران یک سری بندها در قرارداد خود می‌گذارند. این بندها نمایان نیست. خیلی از بازیکنان می‌توانند اگر تا فلان تاریخ پولی نگیرند جدا شوند. من با مدیر برنامه کاوه رضایی رفیق هستم. به او زنگ زدم و گفتم کارش حرفه‌ای نبود و می‌شد فردا این مطلب را بگوید. جز رضایی، 9 بازیکن دیگر هم شرایط مشابه کاوه را دارند و اگر به آنها پرداختی نداشته باشیم، می‌توانند جدا شوند. از اسپانسرهای تیم‌مان تشکر می‌کنم. آنها همه تلاش خود را می‌کنند. کاوه در این باره چیزی نگفته و حرفه‌ای برخورد کرده است. فردا جلسه ویژه‌ای داریم تا به این مسائل توجه شود. ای کاش دیشب این مسئله گفته نمی‌شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

: برای دریافت مشاوره درباره منصوریان: کسل کننده بازی نمی‌کنیم/ مساله کاوه رضایی نباید دیشب مطرح می‌شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «منصوریان: کسل کننده بازی نمی‌کنیم/ مساله کاوه رضایی نباید دیشب مطرح می‌شد» در کادر زیر بنویسید :
3 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید