کد مطلب:  37656 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
منچستر سیتی 5 - 0 برنلی ؛ تیم گواردیولا در صدر

منچستر سیتی 5 - 0 برنلی ؛ تیم گواردیولا در صدر

تیم منچستر سیتی توانست در برابر همگان تیم برنلی را در هم بشکند .به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم منچسر سیتی و...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سرفصل های این مطلب:[بستن]

تیم منچستر سیتی توانست در برابر همگان تیم برنلی را در هم بشکند . به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم منچسر سیتی و برنلی در ورزشگاه اتحاد برگزار شد و تیم سیتی توانست با نتیجه پر گل 5 بر صفر تیم برنلی را در هم بشکند .

نیمه اول

تیم منچستر سیتی طبق انتظار تیم برتر میدان بود و میتوانست در همان دقایق ابتدایی به گل برتری برسد . در دقیقه 18 سیتی به گل رسید . روی حرکت سانه ، داوید سیلوا در محوطه صاحب موقعیت شد و پاس او به آگوئرو رسید و این بازیکن دروازه را باز کرد . در دقیقه 29 سیلوا می توانست دروازه را باز کند . روی شوت آگوئرو و بازگشت توپ بعد از برخورد به مدافعین برنلی به سیلوا رسید ولی شوت او با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت . دقایق آخر نیمه اول ریاض محرز از سمت راست شروع به حمله کرد و ضربه این بازیکن با اختلاف کمی به بیرون رفت . بازی در نیمه اول با تک گل آگوئرو به بیرون رفت .

نیمه دوم

بازیکنان منچستر سیتی نیمه دوم را بهتر آغاز کردند و توانستند در دقیقه 53 به گل برسند . لروی سانه در محوطه جریمه پا به توپ شد ولی با خطا متوقف شد و برناردو سیلوا توانست به راحتی دروازه را باز کند .

منچستر سیتی 5 - 0 برنلی ؛ تیم گواردیولا در صدر
منچستر سیتی 5 - 0 برنلی ؛ تیم گواردیولا در صدر

تنها 4 دقیقه بعد سیتی به گل سوم رسید . فرناندینیو با یک ضربه سنگین از پست محوطه جریمه توانست دروازه را باز کند . در دقیقه 66 آگوئرو می توانست دروازه را برای بار چهارم باز کند ولی ضربه او با شیرجه زیبای جو هارت دفع شد .

manchester-city-wins-against-burnley-in-9th-week
manchester-city-wins-against-burnley-in-9th-week

تیم منچستر سیتی عقب نکشید و اقدام به حمله کرد و در دقیقه 83 توانست گل چهارم را به ثمر برساند . ریاض محرز گوشه محوطه پا به توپ شد و توانست دروازه را باز کند . لروی سانه در دقیقه 90 توانست گل چهارم را به ثمر برساند . ارسال مندی به روی دروازه با ضربه لروی سانه همراه بود و دروازه برنلی برای بار پنجم باز شد .

: برای دریافت مشاوره درباره منچستر سیتی 5 - 0 برنلی ؛ تیم گواردیولا در صدر فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «منچستر سیتی 5 - 0 برنلی ؛ تیم گواردیولا در صدر» در کادر زیر بنویسید :
5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید