کد مطلب:  48072 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
منچسترسیتی 3 - 0 استون ویلا ؛ امیدوار به توقف لیورپول در برابر تاتنهام !

منچسترسیتی 3 - 0 استون ویلا ؛ امیدوار به توقف لیورپول در برابر تاتنهام !

به گزارش ورزشی آسمونی ، تیم منچسترسیتی عصر امروز به مصاف استون ویلا رفت که موفق شد در خانه و در ورزشگاه...
زمان مطالعه: 2 دقیقه
منچسترسیتی 3 - 0 استون ویلا ؛ امیدوار به توقف لیورپول در برابر تاتنهام !
منچسترسیتی 3 - 0 استون ویلا ؛ امیدوار به توقف لیورپول در برابر تاتنهام !

به گزارش ورزشی آسمونی ، تیم منچسترسیتی عصر امروز به مصاف استون ویلا رفت که موفق شد در خانه و در ورزشگاه اتحاد از سد حریف خود عبور کرده و به رده دوم جدول صعود کند . با کسب این نتیجه ، تیم منچسترسیتی با یک بازی بیشتر به سه امتیازی تیم لیورپول رسید تا امیدوار به از دست دادن امتیاز این تیم در برابر تاتنهام باشد . بازی با برتری تیم منچسترسیتی آغاز شد . بازیکنان هجومی تیم منچسترسیتی و خط میانه عالی این تیم در دقایق ابتدایی اجازه کار را به بازیکنان تیم استون ویلا نمی داد . رفته رفته اما تیم استون ویلا نیز موفق شد چندین موقعیت را بر روی دروازه تیم منچسترسیتی ایجاد کند که واکنش های فوق العاده ادرسون مانع از باز شدن دروازه شد . در دقیقه 35 مسابقه بود که روی حمله تیم استون ویلا ، ضربات بازیکنان این تیم توسط مدافعین تیم منجسترسیتی برگشت داده شد . روی ضربه نهایی بازیکنان تیم استون ویلا ، بازیکنان این تیم معتقد به برخورد توپ به دست جان استونز بودند اما با بررسی VAR داور مسابقه دستور به ادامه بازی داد و قائله خاتمه یافت . در اواخر نیمه اول مسابقه بود که تیم منچسترسیتی مهم ترین بخت گلزنی را از دست داد . در دقیقه 43 مسابقه بود که رحیم استرلینگ با فرار خود موفق شد با یک پاس کات بک ، توپ را به داوید سیلوا برساند . اما ضربه نهایی این بازیکن با اختلافی حداقلی به بیرون رفت تا بازی در نیمه اول مسابقه با تساوی به اتمام برسد .

manchester-city-wins-against-aston-villa-in-premier-league-10th-week-2019-2020
manchester-city-wins-against-aston-villa-in-premier-league-10th-week-2019-2020

در نیمه دوم مسابقه اما ، تیم منچسترسیتی طوفانی کار را آغاز کرد . با شروع مسابقه در نیمه دوم مسابقه توسط بازیکنان استون ویلا ، توپ به ادرسون رسید و این دروازه بان با ارسالی بلند توپ را به گابریل ژسوس رساند و در ادامه توپ به رحیم استرلینگ رسید تا این بازیکن موفق شود دروازه تیم استون ویلا را خیلی زود باز کند . با به ثمر رسیدن گل تیم منچسترسیتی ، این تیم کمی آزادانه تر بازی کرد و برتری خود را بر حریف خود دیکته کرد و تیم استون ویلا توانایی مقابله با حریف قدرتمندش را نداشت . رفته رفته تیم منچسترسیتی باز هم به سمت دروازه استون ویلا یورش برد و موفق شد در دقیقه 63 به گل دوم خود دست پیدا کند . روی حرکت کوین دی بروینه از سمت چپ و ارسال توپ به روی دروازه تیم استون ویلا ، توپ بدون برخورد به هیچ یک از بازیکنان ، توپ وارد دروازه تیم استون ویلا شد تا تیم منچسترسیتی موفق شود دومین گل خود را به ثمر برساند . تنها 5 دقیقه بعد و در دقیقه 70 مسابقه بود که تیم منچسترسیتی به گل سوم خود دست یافت . روی یکی دیگر از حملات تیم منچسترسیتی ، توپ درون محوطه جریمه به ایلکای گوندوغان رسید تا این بازیکن با یک ضربه محکم و تماشایی دروازه استون ویلا را برای بار سوم باز کرده و حساب کار را سه بر صفر کند . در ادامه مسابقه اگر چه تیم منچسترسیتی با اخراج فرناندینیو در دقیقه 87 که دراین مسابقه در نقش دفاع بازی می کرد بازی را ده نفره ادامه داد اما تیم استون ویلا نتوانست در چندین دقیقه پایان بازی کاری از پیش ببرد و بازی با برتری 3 بر صفر تیم منچسترسیتی خاتمه یافت تا دوباره رده دوم جدول را از تیم لسترسیتی پس گرفته و در کمین تیم لیورپول بنشیند .  

: برای دریافت مشاوره درباره منچسترسیتی 3 - 0 استون ویلا ؛ امیدوار به توقف لیورپول در برابر تاتنهام ! فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «منچسترسیتی 3 - 0 استون ویلا ؛ امیدوار به توقف لیورپول در برابر تاتنهام !» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید