کد مطلب:  18553 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 3 دقیقه
منچسترسیتی گواردیولا در نوکمپ تحقیر شد/ روستوف حریف اتلتیکو نشد

منچسترسیتی گواردیولا در نوکمپ تحقیر شد/ روستوف حریف اتلتیکو نشد

به گزارش آسمونی، هفته سوم لیگ قهرمانان اروپا چهارشنبه شب با برگزاری هشت دیدار به پایان رسید. در مهمترین بازی...
زمان مطالعه: 3 دقیقه

به گزارش آسمونی، هفته سوم لیگ قهرمانان اروپا چهارشنبه شب با برگزاری هشت دیدار به پایان رسید. در مهمترین بازی بارسلونا میزبان منچسترستی بود. که این دیدار با  نتیجه چهار بر صفر به نفع بارسلونا تمام شد و آبی‌اناری با 9 امتیاز در صدر گروه خود قرار گرفتند.

57325078
57325078


در دقایق اولیه نیمه نخست هر دو تیم به دنبال راه حلی برای باز کردن دروازه حریف بودند که در نهایت لیونل مسی در دقیقه 17 از توپ سرگردانی بهره برد و گل نخست بازی را به ثمر رساند. پیش از گل مهاجم آرژانتینی، جوردی آلبا زمین بازی را ترک کرد و به جایش لوکانس دینیه به میدان آمد. سیتی پس از گلی که دریافت کرد نتوانست به سمت دروازه حریف برود و در نهایت چند موقعیت خوب به بازیکنان آبی اناری‌ها رسید که براوو مانع از گلزنی حریف داشت. بدشانسی‌های میزبان در آسیب دیدگی ادامه داشت و جرارد پیکه هم زمین بازی را ترک کرد و ژرمی متیو جایگزینش شد. تک موقعیت مهم سیتی توسط نولیتو رقم خورد که تراشتگن مانع عبور توپ از خط دروازه شد. در نهایت نیمه نخست با تک گل مسی به پایان رسید.
در حالی که 6 دقیقه از نیمه دوم می‌گذشت اشتباه مهلک براوو منجر به 10 نفره شدن سیتی شد. بازیکن بارسا توپ را به زمین سیتی فرستاد و براوو از محوطه خارج شد تا به توپ ضربه بزند اما به اشتباه توپ را جلوی پای لوییس سوارس قرار داد و مهاجم اروگوئه‌ای به آن ضربه زد. دروازه‌بان سیتی با دست هایش در بیرون محوطه مانع از عبور توپ شد که این حرکت باعث اخراجش شد. کابایرو به جای به او زمین آمد و درون دروازه قرار گرفت. همچنین نولیتو از زمین خارج  و گائل کلیشی وارد زمین شد. در ادامه باز هم مسی برای بارسا گلزنی کرد و در دقیقه 69 با پاس لوییس سوارس هت تریک کرد. آبی اناری ها در ادامه با اخراج ژرمی متیو 10 نفره شدند. سیتی از موقعیت‌هایش نتوانست بهره ببرد . در ادامه یک پنالتی نصیب بارسلونا شد اما نیمار نتوانست آن را تبدیل به گل کند. با این حال چند دقیقه بعد گل چهارم تیمش را به ثمر رساند تا پپ گواردیولا شب تلخی را در نوکمپ تجربه کند.

در دیگر بازی گروه، مونشن گلادباخ برابر سلتیک قرار گرفت و دو بر صفر پیروز شد. هر دو گل گلادباخ در نیمه دوم به ثمر رسید. این اولین برد تیم آلمانی بود.

در گروه A آرسنال میزبان لودوگورتس بود که توانست با 6 گل میهمانش را شکست دهد.
میزبان در نیمه نخست دوبار دروازه لودوگورتس را باز کرد. الکسیس سانچس در دقیقه 12 و تئو والکات در دقیقه 42 گلزنی کرد. آرسنال نیمه دوم را نیز با گلزنی آغاز کرد. تنها یک دقیقه از این نیمه گذشته بود که چمبرلین گل سوم بازی را به ثمر رساند. در نیمه دوم نیز مسوت اوزیل هت تریک کرد.

در دیگر بازی این گروه پاری‌سن ژرمن برابر بازل قرار گرفت و با سه گل پیروز میدان شد. آنخل دی ماریا پنج دقیقه مانده به پایان نیمه نخست با پاس ادیسون کاوانی دروازه بازل را باز کرد. در نیمه دوم نیز لوکاس مورا برای تیم پاریسی گلزنی کرد و ادینسون کاوانی گل سوم تیمش را به ثمر رساند.
پاری‌سن ژرمن و آرسنال هر دو 7 امتیازی شدند که تیم انگلیسی با تفاضل گل بهتر در صدر قرار گرفت.

در گروه B ناپولی نخستین شکستش را در این فصل لیگ قهرمانان تجربه کرد. بشیکتاش در دقیقه 13 دروازه ناپولی را توسط آدریانو باز کرد. در ادامه مرتنس گل تساوی را به ثمر رساند اما در دقیقه 38 وینسنت آبوباکار گل دوم را وارد دروازه میزبان کرد تا بشیکتاش نیمه نخست را با پیروزی پشت سر بگذارد.
در نیمه دوم لورنزو اینسینیه فرصت داشت گل تساوی را به ثمر برساند اما ضربه پنالتی‌اش را به گل تبدیل نکرد. در ادامه باز هم به تیم ناپولی پنالتی رسید اما این بار مانولو آبیادینی آن را وارد دروازه بشیکتاش کرد. آبوباکار گل دیگری برای مهمان به ثمر رساند تا تیم ترکیه‌ای پیروز میدان شود. ناپولی با وجود شکست با 6 امتیاز صدرنشین باقی ماند.

در بازی دیگر گروه، بنفیکا با دو گل دینامو را شکست داد و چهار امتیازی شد.

در گروه D اتلتیکومادرید مهمان روستوف بود و با یک گل میزبانش را شکست داد.
نیمه نخست بدون گل به پایان رسید اما در نیمه دوم یانیک کاراسکو تک‌ گل بازی را برای تیم مادریدی به ثمر رساند.
سردار آزمون در ترکیب اصلی حضور داشت و در دقیقه 74 تعویض شد. سعید عزت اللهی دیگر بازیکن ایرانی روستوف فرصت بازی پیدا نکرد.

در دیگر دیدار این گروه بایرن مونیخ میزبان آیندهوون بود و توانست چهار بر یک مهمانش را شکست دهد و با 6 امتیاز پشت سر اتلتیکو 9 امتیازی قرار بگیرد.
توماس مولر، کیمیش روبرت لواندوفسکی و آرین روبن برای بایرن گلزنی کردند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

: برای دریافت مشاوره درباره منچسترسیتی گواردیولا در نوکمپ تحقیر شد/ روستوف حریف اتلتیکو نشد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «منچسترسیتی گواردیولا در نوکمپ تحقیر شد/ روستوف حریف اتلتیکو نشد» در کادر زیر بنویسید :
4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید