کد مطلب:  3046 
2 نظر
2 نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
جزئیات جنایت هولناک مرد معتاد در بهشهر

جزئیات جنایت هولناک مرد معتاد در بهشهر

  رئیس پلیس آگاهی استان مازندران جزئیات جنایت مرد شیشه‌ای که همسر و دو فرزندش را به طرز هولناکی به قتل...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

 

رئیس پلیس آگاهی استان مازندران جزئیات جنایت مرد شیشه‌ای که همسر و دو فرزندش را به طرز هولناکی به قتل رسانده بود، تشریح کرد.

 
 سرهنگ عظیمی در گفتگو با مهر اظهار داشت: ساعت 9:45 دیروز فردی در تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی شهرستان بهشهر اعلام کرد: سه عضو خانواده همسایه اش به طرز هولناکی به قتل رسیده‌اند.
 
پس از این تماس تیمی از ماموران پلسی آگاهی در محل جنایت حاضر شده و در بررسیها متوجه شدند زنی 27 ساله به نام صدیقه با ضربه‌های چاقو به قتل رسیده است.  
 
جسد دو پسر او به نام‌های ارشیا 4 ساله و شبیر 1 ساله نیز در یک از اتاق ها کشف شد.
 
وی افزود: پدر خانواده به نام مجید 31 ساله که در مححل قتل حضور داشت در بازجویی‌ها به قتل اعتراف کرد و گفت: همسر و فرزندانم را به شکل شیطان دیده و ابتدا صدیقه را ساعت 7 صبح خفه کردم. بعد هم با چاقو چند ضربه به بدنش وارد کردم. دو پسر خود را نیز به شکل شیطان دیده و آنها را نیز خفه کردم.
 
رئیس پلیس آگاهی استان مازندرا ن ادامه داد: متهم فردی معتاد به  شیشه و بیکار است که تحت تاثیر مصرف مواد مخدر دست به این جنایت هولناک زده است.
 
او پس از دستگیری مدعی شد صدایی به او اعلام می‌کرده که این جنایت را انجام دهد و تحت تاثیر این صدا مرتکب قتل همسر و فرزندانش شده است.
 
سرهنگ عظیمی خاطرنشان کرد: متهم سپس به بازسازی صحنه قتل پرداخته و با قرار قانونی روانه زندان شد.
 
وی در پایان با هشدار به خانواده ها در تشریح برخی عوارض سوء مصرف مواد مخدر صنعتی عنوان داشت:آسیب مغزی ایجاد شده توسط شیشه مشابه تغییرات ایجاد شده در بیماری آلزایمر، سکته مغزی و صرع می‌باشد.
 
سرهنگ عظیمی افزود: ازدست دادن حافظه، بی‌قراری، بی‌خوابی شدید، اختلال در قدرت بینایی، اختلالات اخلاقی، رفتارهای خشونت ‌آمیز غیر قابل کنترل، خشکی دهان، پوسیدگی شدید دندانها و دهها عارضه جسمی و روحی دیگر از اثرات زیانبار مصرف مواد مخدرشیشه است.
 
رئیس پلیس آگاهی استان مازندران خطاب به خانواده ها و جوانان هشدار داد: همواره مراقب خود و اعضای خانواده باشند تا در دام این بلای خانمانسوز گرفتار نشوند.
: برای دریافت مشاوره درباره جزئیات جنایت هولناک مرد معتاد در بهشهر فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «جزئیات جنایت هولناک مرد معتاد در بهشهر» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید