کد مطلب:  43611 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 3 دقیقه
آموزش آرایش صورت برای مبتدیان

آموزش آرایش صورت برای مبتدیان

آرایش صورت برای خانم ها و دختر خانم ها از همیت ویژه ای برخوردار است. برای میکاپ صورت باید نکات و اصولی را...
زمان مطالعه: 3 دقیقه

آرایش صورت برای خانم ها و دختر خانم ها از همیت ویژه ای برخوردار است. برای میکاپ صورت باید نکات و اصولی را رعایت کرد. اگر قصد فراگیری آرایش صورت را دارید این بخش را از دست ندهید چرا که آسمونی در این بخش آموزش آرایش صورت برای مبتدیان را منتشر می کند.

آموزش آرایش صورت برای مبتدیان
آموزش آرایش صورت برای مبتدیانآموزش آرایش صورت برای مبتدیان

افراد مبتدی برای داشتن آرایش مناسب چه باید انجام دهند ؟

میتوان از مراحل زیر به عنوان راهنمایی برای شروع استفاده کنید و پس از مدتی میتوانید آن را متناسب با علایق خود تغییر دهید. در هر صورت استفاده از این مراحل میتواند بسیار کمک کننده باشد.  1. پوست خود را تمیز و مرطوب کنید

 انجام این کار یکی از مهم ترین اعمالی است که باد انجام دهید چراکه به شما کمک در حفظ و مراقبت پوستتان کمک خواهد کرد.با قرار دادن کمی کرم مرطوب کننده روی پوست تمیزشده ( قبل از آرایش )، سرحال تر بنظر خواهید آمد.

محصولات آرایشی مانند مواد پایه و کرم پودر ها ، پوست را خشک میکنند، به همین دلیل استفاده از کرم مرطوب کننده حائز اهمیت است. با این روش میتوانید از آسیب هایی که با قرار دادن مواد آرایشی بر صورت ایجاد می شود ، اجتناب کنید، علاوه بر آن ، مرطوب نگه داشتن صورت میتواند چربی صورت را نیز کنترل کند.پوست صورت را با آب و صابون بشویید، آن را کاملا خشک کرده و کمی مرطوب کننده را در ناحیه ی صورت و گردن بمالید.اجازه دهید لوسیون جذب شود ، سپس آرایش پایه را اعمال کنید.  1. آرایش پایه برای مبتدی ها

به گزارش آسمونی هنگامی که پوست شما آماده بود، آرایش پایه را انجام دهید. برای انجام یک آرایش مناسب ، باید توجه داشت که مطابق با رنگ پوستتان آرایش کنید. برای انجام این کار ، کرم پودر روشن را با تیره ترکیب کنید.

کمی کرم پودر روشن پشت دستتان بریزید و فقط یک قطره از کرم پودر برنز را به آن اضافه کنید.

با استفاده از انگشتانتان آن را در ساسر نقاط پوست بزنید و سپس آن را به قسمت های گردن و صورت بمالید.

makeup-training
makeup-training

 3.کانسیلر برای لکه های تیره

 اگر لکه های تیره رنگ پوستی دارید و میخواهید آن را بپوشانید ، انجام این مرحله بسیار مهم است.

درحالت ایده آل ، باید کانسیلری را انتخاب کنید که یک درجه از رنگ پوست تان روشن تر باشد. با انگشت آن را در سراسر پوست قرار داده و سپس ترکیب کنید.

 4.کرم پودر

پس از مالیدن کانسیلر به روی پوست در مرحله ی قبل ، کرم پودر بزنید. میتوانید این کار را با قلمو انجام دهید ، فقط کمی از کرم پودر را به تمام قسمت های پوست تان بزنید. این کار را با اسفنج نیز میتوانید انجام دهید. انجام این بخش باید با حرکات دایره وار روی پوست اعمال شود.  1. آرایش چشم برای مبتدی ها

 ابرو ها قالب چهره شما هستند. از سایه استفاده کنید ؛ سایه انتخابی شما باید دو درجه روشن تر از موها باشند. آن را روی تمام قسمت های ابرو زده و سپس محو کنید.

پلک ها. اگر یک مبتدی هستید ، از تن قهوه ای استفاده کنید. سایه را میتوانید با انگشت یا با قلمو کنار پلک بزنید.

در قسمتی که پلک پایان گرفته ، از تن قهوه ای استفاده کنید.

خط چشم. لبه بالایی چشم خود را با استفاده از خط چشم ،مشکی کنید. بهتر آن است که با استفاده از یک مداد شروع کنید. در این مرحله از ریمل استفاده کنید و به مژه ها حجم دهید و آن ها را کمی بلند تر سازید.

آموزش آرایش صورت برای مبتدیان
آموزش آرایش صورت برای مبتدیان  1. رژ گونه

به گزارش آسمونی برای برجسته تر کردن گونه ها استفاده میشود ، به چهره تان ساختار و فرم می بخشد و از رنگ پریده جلوه دادن صورت ، جلوگیری می کند. برای زدن رژگونه ، یک قلموی ضخیم را بردارید و برای اینکه آن را به شکل صحیحی استفاده کنید ، میتوانید از ترفند لبخند زدن استفاده کنید ؛ به این صورت که لبخند زده و سپس قسمت برآمده ی گونه را رژ گونه بزنید.

7.رنگ لب ها

برای نشان دادن لب ها ، کمی رژلب به آن ها بزنید. میتوانید از رنگ های مات و یا رژهای رنگی ، برای ظاهری طبیعی استفاده کنید . میتوانید از برق لب نیز برای برجسته ساختن لب ها استفاده کنید.

: برای دریافت مشاوره درباره آموزش آرایش صورت برای مبتدیان فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «آموزش آرایش صورت برای مبتدیان» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید