کد مطلب:  43929  درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
هشدار های ماکله له به کیلیان امباپه جوان !

هشدار های ماکله له به کیلیان امباپه جوان !

 بعد از صحبت های عجیب و خبر از ترانسفر شدن کیلیان امباپه به یک باشگاه بزرگتر و طبق شایعات رئال مادرید ، حال ماکله له طی مصاحبه ای زبان به نصیحت و گوشزد کردن ها
زمان مطالعه: 2 دقیقه
هشدار های ماکله له به کیلیان امباپه جوان !
هشدار های ماکله له به کیلیان امباپه جوان !

  به گزارش ورزشی آسمونی ، برای تیمی به مانند پاری سن ژرمن ، که ستاره های جوان و جویای نامی را در خود قرار داده است ، حفظ آرامش در رختکن تیم و جلوگیری از نزاع و درگیری کمی مشکل است . چه بسا حضور دو ستاره جوان یعنی کیلیان امباپه که فاتح جام جهانی شده است به همراه نیماری که با مبلغ بسیار بالای 220 میلیون یورو به تیم پاری سن ژرمن آمده و به نوعی سوگلی این تیم محسوب می شود . حال ماکله له که از وضعیت تیم پاری سن ژرمن به خوبی اطلاع دارد در مصاحبه ای راجب تصمیمات کیلیان امپابه صحبت کرد و به صورت زیر واکنش نشان داد :

اگر مسئولیت بیشتری می خواهد ، پس باید منتظر عاقبت و اتفاقات بعدش هم باشد . به نظرم تصمیم بسیار خوبیست ، هیچ سن مقرر شده ای برای قبول این جور از مسئولیت ها وجود ندارد .

تیم پاری سن ژرمن که در چند فصل اخیر در لیگ قهرمانان در ابتدا بسیار قوی ظاهر شده اما به طرز بسیار بدی و کام بک های پشت سر هم از جام کنار رفته است ، اکنون در بحرانی ترین وضعیت ممکن قرار دارد اما هافبک دفاعی اسبق تیم رئال مادرید معتقد است که آنها می توانند با انگیزه به کار خود ادامه دهند .

makelele-warns-neymar-over-transfer-request
makelele-warns-neymar-over-transfer-request

وی در این مورد افزود :

من همچنان به پروژه تیم PSG اعتقاد دارم . ولی ما باید از داد زدن برای فتح لیگ قهرمانان دست بکشیم ! آن هم برای هر سال ! شما نباید فشاری افسارگسیخته را بر تیم اعمال کنید . دقیقا همانند تیم چلسی زمانی که رومن آبراموویچ می خواست که جام را خیلی زود فتح کند اما این اتفاق 10 سال به طول انجامید . تیم پاری سن ژرمن باید یادبگیرد که در سراسر اروپا حس ترس را در دل تیم های دیگر قرار دهد . چیزی که ارجحیت دارد یک مسابقه رقابتی است .

وی همچنین در ادامه راجع به خروج امباپه از تیم فرانسوی لب به سخن گشود و ابراز کرد که کاملا از وضعیت رختکن تیم اطلاع دارد ولی امیدوار است که تیم می تواند این وضعیت را رد کرده و وضعیت را سر و سامان دهد . وی در این خصوص گفت :

در رئال مادرید ما 20 ستاره داشتیم ، اما وضعیت را درک می کردیم . ما بهترین بودیم و روحیه تیم در بالاترین وضعیت خود قرار داشت . سرمربی به ما گفت که اهمیتی ندارد که با یکدیگر مشکل دارید اما برای مدت دو ساعت در روز می بایست به یکدیگر پایبند و متعهد باشید .بعد از اتمام آن دو ساعت می توانید بروید بیرون . این یکی از شاخصه های اصلی بازیکنان است . اما چیزی که دیده نشده است شاید اتفاق نیافتاده به نظر برسد و این چیزست که در تمام فضای مجازی مشکل ساز است .
: برای دریافت مشاوره درباره هشدار های ماکله له به کیلیان امباپه جوان ! فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «هشدار های ماکله له به کیلیان امباپه جوان !» در کادر زیر بنویسید :

3 * 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید