کد مطلب:  38757 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 3 دقیقه
روش کسب درآمد دلاری

روش کسب درآمد دلاری

در روزهای اخیر با نوسانات قیمت دلار و افزایش آن، تمایل افراد به کسب درآمدهای دلاری افزایش پیدا کرده است....
زمان مطالعه: 3 دقیقه

در روزهای اخیر با نوسانات قیمت دلار و افزایش آن، تمایل افراد به کسب درآمدهای دلاری افزایش پیدا کرده است. شاید شما هم به این فکر کرده باشید که چگونه می‌توانید درآمد دلاری داشته باشید. حتی ممکن است روش‌های مختلفی را آزمایش کرده باشید؛ در این بخش آسمونی یکی از جذاب‌ترین روش کسب درآمد دلاری را برای دانشگاهیان و موسسات نشر ارائه می‌کنیم.روش کسب درآمد دلاری

با گسترش اینترنت و همه‌گیر شدن آن، می‌توان بسیاری از فعالیت‌ها را بسیار راحت‌تر از قبل انجام داد. این مساله در مورد صنعت نشر نیز صدق می‌کند. امروزه دیگر لازم نیست برای دریافت مجوز، چاپ و انتشار کتاب، منتظر و پیگیر یک شرکت انتشاراتی باشید و هزینه‌های گزاف را متحمل شوید. با توجه به رونق کتاب‌های الکترونیکی (ebook) و نشر بسیار ساده‌ی آن‌ها، نوعی از کسب و کار الکترونیکی را می‌توان فروش کتاب‌های الکترونیکی دانست. شما می‌توانید با تالیف کتاب‌های مختلف یا مستندات و داکیومنت‌های متنوع، از فروش آن‌ها سود ببرید.

اگر کتاب نوشته شده به زبان‌های دیگر از جمله انگلیسی باشد، یا اگر بتوانید کتاب فارسی خود را به زبان‌های دیگر ترجمه نمایید، حتی امکان فروش این محصولات در بازارهای بین‌المللی آنلاین به صورت دلاری نیز فراهم است. شما با ترجمه فارسی به انگلیسی کتاب‌های خود و فروش آن‌ها در سایت‌های معتبری که در ادامه به آن خواهیم پرداخت، می‌توانید درآمد دلاری کسب کنید.

اگر خودتان نیز قادر به ترجمه کتاب به زبان‌های دیگر از جمله انگلیسی، عربی و فرانسوی نیستید می‌توانید برای ترجمه کتاب‌های تخصصی خود از سایت های ترجمه تخصصی استفاده کنید. هم‌چنین درآمد دلاری کسب شده از این طریق، توسط یک سری از شرکت‌های ایرانی ارائه دهنده خدمات انتقال ارز به داخل کشور، قابل تبدیل شدن به ریال خواهد بود. در ادامه به معرفی معروف‌ترین سایت‌های ارائه دهنده خدمات فروش کتاب خواهیم پرداخت.

کسب درآمد دلاری در Kindle Direct Publishing –Amazon

حتما اسم آمازون را شنیده‌اید. این سایت که بیش از سه دهه در زمینه فروش اینترنتی کتاب فعال است، به صورت اختصاصی بخشی را به نویسندگان مستقل اختصاص داده است که از آن طریق، کتاب‌های الکترونیکی خود را منتشر کنند. شما می‌توانید به راحتی کتاب خود را (ebooks) در بزرگ‌ترین فروشگاه آنلاین منتشر کنید. این سیستم تحت عنوان Kindle Direct Publishing  فعالیت می‌کند و محصولات آن  از طریق وب‌سایت و اپلیکیشن‌های اندروید، iOS، سیستم عامل Mac و کتاب‌خوان Kindle قابل مشاهده است. سهم مولف وابسته به مولفه‌های مختلف بین 35 تا 75 درصد از مبلغ فروش خواهد بود. بی شک نمایش بسیار زیادی در آمازون خواهید داشت و همین مساله سهم کم مولف را توجیه‌پذیر می‌کند.

کسب درآمد دلاری در Blurb

این سایت علاوه بر امکان فروش کتاب، ابزارهای مطمئن و متنوعی برای صفحه آرایی و چیدمان زیبای کتاب ارائه می‌دهد و متن شما را با فرمت‌های زیبای آماده، تحویل خواهد داد. شما می‌توانید این کتاب را در بازارهای بزرگ دیگر از جمله آمازون و فروشگاه iBooks اپل نیز منتشر کنید.

کسب درآمد دلاری در Lulu

این سایت یک بستر و راهنمای جامع و ساده برای ایجاد یک ebook به شما ارائه می‌دهد و فایل نهایی را به صورت EPUBو PDF به شما تحویل می‌دهد. اگر شما نخواهید این کار را خودتان انجام دهید، سایت، این کار را برای شما به عنوان یک خدمت، انجام می‌دهد.

روش کسب درآمد دلاری
روش کسب درآمد دلاری

کسب درآمد دلاری در Tradebit

این سایت بسیار شبیه به payhip است و به شما این امکان را می‌دهد که یک صفحه‌ی فروش برای خودتان ایجاد کنید و از طریق آن ebookهای خود (یا هر چیز قابل دانلود دیگری) را بفروشید. شما از طریق این دسترسی می‌توانید قیمت هر محصول را تغییر دهید و محصولات خود را در شبکه‌های اجتماعی و بازارهای عمومی مثل ebay  ارائه کنید.

کسب درآمد دلاری در Selz

این سایت امکان زیادی را برای نویسندگان و ناشران کتاب فراهم می‌کند و علاوه بر این می‌توانید کتاب‌های خود را در اختیار خریداران قرار دهید. این سایت سهمی جزئی (حدود 2 درصد از کل مبلغ سفارشات) را به عنوان کارمزد کسر می‌کند. این سایت امکانات امنیتی خوبی برای انتقال دیجیتال فایل کتاب، ارتباط گسترده و مدیریت شده با شبکه های اجتماعی و تنظیمات مناسب نمایشی کتاب‌ها برای نمایش در موبایل‌ها و تبلت‌ها فراهم کرده است.

کسب درآمد دلاری در Kobo Writing Life

با استفاده از این پلتفرم انتشار خودکار، این امکان را دارید که کتاب‌های الکترونیکی خود را در 5 مرحله ساده منتشر کنید و کتاب شما برای میلیون‌ها بازدیدکننده سایت KOBO منتشر خواهد شد. این سایت هیچ هزینه‌ای از شما برای این مساله دریافت نمی‌کند اما مبلغی را به عنوان کارمزد فروش نگه می‌دارد.

دریافت درآمدهای ارزی

همانطور که قبل از این ذکر شد، در ایران شرکت‌هایی برای حل مشکلات پرداخت‌های ارزی و دریافت درآمدهای به دست آمده از منابع خارجی وجود دارند که جستجوی کوچکی در اینترنت می‌توانید آن‌ها را پیدا کنید و با استفاده از کارت‌ها و شماره حساب‌های بانکی که آنان در اختیار شما قرار می‌دهند درآمدهای ارزی خود را به ایران منتقل کنید.

: برای دریافت مشاوره درباره روش کسب درآمد دلاری فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «روش کسب درآمد دلاری» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید