کد مطلب: 54635 درج نظر
زمان مطالعه: 3 دقیقه
با استایل بوهو حرفی برای گفتن داشته باشید!

با استایل بوهو حرفی برای گفتن داشته باشید!

استایل  بوهو برای علاقه مندان به صنعت مد می باشد که علاقه دارند لباس هایی بپوشند که شخصیتشان را به شکلی متفاوت و هنری برجسته کند. سبک بوهو یا کولی و یا هیپی هرگز از مد خارج نشده است و در این اواخر محبوبیت زیادی بین مردم و هنرمندان بدست آورده است.

زمان مطالعه: 3 دقیقه

استایل  بوهو برای علاقه مندان به صنعت مد می باشد که علاقه دارند لباس هایی بپوشند که شخصیتشان را به شکلی متفاوت و هنری برجسته کند. سبک بوهو یا کولی و یا هیپی هرگز از مد خارج نشده است و در این اواخر محبوبیت زیادی بین مردم و هنرمندان بدست آورده است.

استایل بوهو چیست؟

اگر به استایل بوهو علاقه دارید، ایتدا باید بدانید که در واقع این استایل چیست. این سبک از لباس از استایل هیپی که در سال های 1960 و 1970 محبوب بوده است و شامل لباس های آزاد و گشاد می شد الهام گرفته. لباس های سبک بوهو اغلب شامل الیاف طبیعی، رنگ ها و طرح های خنثی، دستمال سر، نوار های باریک، عینک های بزرگ، جواهرات قدیمی و صندل های جلو باز میشود. این یکی از آسان ترین شیوه های لباس پوشیدن است که در مقایسه با برخی از پوشش های طراحان لباس هزینه ی زیادی ندارد. شما فقط باید لباس های خیابانی خود را به شکلی مخلوط کرده و مطابقت دهید. بسیاری از افراد مشهور از این سبک استفاده میکنند که از بین آنها میتوان به سینا میلر، مری کیت، اشکل السن و کیت ماس اشاره کرد.

بوهو بپوش!

در استایل بوهو همه چیز طبیعی است و شخص باید از پارچه های لباس طبیعی مثل پنبه، جونو، پارچه، بامبو و کنف استفاده کند. همچنین پارچه های دیگری مثل توری و ابریشمی میتوانند مناسب باشند. تا حد امکان از پارچه های مصنوعی مانند پلی استر، نایلون، اسپندکس و اکریلیک استفاده نکنید. این نوع از لباس آزاد و گشاد هستند و در عین حال لایه بندی و لباس های سایز بزرگ از ویژگی های بازز این سبکح می باشند. شما باید بسیار معمولی و راحت به نظر برسید که در اینجا، دامن های ماکسی یا روستایی، تونیک و تاپ های آزاد پیشنهاد می شوند و اگر می خواهید شکل ظاهری خوبی داشته باشید می توانید آن ها را با شلوار جین تنگ و یا سویشرت های کوتاه جین بپوشید.

جواهرات استایل بوهو از جذاب ترین ترند ها در میان مردم است. پیشنهاد می شود با لباس های ظریف، قطعات بزرگ جواهرات استفاده شود. عناصری مانند آویز و یا سنجاق هم میتوانند برای تقویت جلوه های کلی نیز موثر هستند. جواهرات استایل بوهو از طبیعت الهام گرفته است و عناصری از زمین و کهکشان را در بر دارد و همانطور که از سنگ، پر، پوسته، مهره و فلزاتی مثل نقره، مس و برنج ساخته شده است.

اگر انتخاب شما استایل بوهمین است پس با طرح های خودمونی حال کنید! طرح ها باید چشم نواز باشند و از رنگ های خنثی و طبیعی استفاده شود. برای جلوه ی بیشتر ظاهر هیپی از اکسسوری های زیادی مانند روسری، کلاه، سربند و کمربند استفاده کنید. شما میتوانید روسری را به اشکال مختلف دور گردن خود ببندید که میتواند به بستن انتهای مو و قرار دادن روی شانه کمک کند. کمربند میتواند چرمی و فلزی باشد. کفش های سبک بوهو را اغلب در ساحل و خیابان ها می بینید. کفش های عریض و چسبان و گلدوزی شده، بوت های جیر، صندل های انگشتی، بوت های صاف و بدون پاشنه با قسمت های حاشیه دار، صندل های چند رنگ پامپوم، صندل های تخت دست دوز، بوت های چوکا و حاشیه دار و سیک هایی از این قبیل می توانند به شما کمک کنند که لباس های خود را به یک استایل ظاهری شیک و جذاب خیابانی تبدیل کنید. تزیینات مختلفی برای رسیدن به سبک مناسب بوهو استفاده میشود که از این بین میتوان به حوله ها، حاشیه ها و پر ها، جذابیت های زیبا و تزیینات استفاده شده در لباس، کیف، جلیقه، روسری و تاپ ها اشاره کرد.

استایل بوهو بدون کیف ناقص است. از کیف هایی استفاده کنید که از ایاف طبیعی مانند پنبه و ابریشم ساخته شده باشد. این کیف ها در مناسبت های مختلفی اعم از رسمی و غیر رسمی کاربرد دارند. طرح مو در استایل بوهو آزاد و هنری می باشد و هیچ درست و غلطی در این سبک وجود ندارد. مو میتواند بافته، چتری، فر، ژولیده، موج دار، کاکلی و مدل های دیگری باشد. اگر عاشق لباس های گشاد، روستایی و تزیینی هستید، می توانید آن ها را با لباس های جدیدتان مطابقت دهید. شما می توانید تاپ های گلدوزی یا مهرهع دوزی شده را با دامن های کوتاه یا لباس های سفید بپوشید. فقظ سعی کنید یک عنصر از استایل بوهو انتخاب کنید و با لباس های جدید ست کنید. حالا که با استایل لباس های بوهو و اینکه چگونه این سبک میتواند به جذابیت ظاهری شما کمک کند، آشنا شدید، منتظر چه چیزی هستید؟ امتحانش کنید و راحت و رو مود باشید.

معرفی نویسنده:

کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی هستم. اگه به دنیای هنر و ادبیات و آموزش زبان علاقه دارید، با من همراه باشید. تو آسمونی قراره چیزای زیادی یاد بگیریم.

ثبت نظر درباره «با استایل بوهو حرفی برای گفتن داشته باشید!»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

7 - 4 = ?