کد مطلب:  46193 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
واکنش محمود واعظی به تحریم ظریف

واکنش محمود واعظی به تحریم ظریف

محمود واعظی، تحریم ظریف را یک رسوایی برای آمریکایی‌ها دانست و خاطرنشان کرد: ظریف معمار دیپلماسی، صدای رسای حقانیت ایرانیان و نماد استقبال افکار عمومی دنیا از منطق ایرانی است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
واکنش محمود واعظی به تحریم ظریف
واکنش محمود واعظی به تحریم ظریف
واکنش محمود واعظی به تحریم ظریف - Mahmoud Vaezi's reaction to Zarif's sanction

به گزارش آسمونی : محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهوری در توئیتی تحریم ظریف را یک رسوایی برای آمریکایی ها دانست و نوشت: ظریف معمار دیپلماسی، صدای رسای حقانیت ایرانیان و نماد استقبال افکار عمومی دنیا از منطق ایرانی است. منطق با تحریم از کار نمی افتد؛ بلکه کاراتر و موجب عزت و اقتدار بیشتر او می شود.

وزارت خزانه‌داری آمریکا بامداد امروز، نام «محمد جواد ظریف» وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران را در فهرست افراد تحریم‌شده قرار داد. قرارگیری نام افراد در این فهرست، دارایی‌های احتمالی آن‌ها در آمریکا را مسدود کرده و اتباع آمریکا را از داد و ستد مالی با آن‌ها منع می‌کند.

همچنین خود ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در واکنش به این تحریم تصریح کرد: «ایالات متحده می‌گوید مرا به عنوان "سخنگوی اصلی ایران در سرتاسر جهان" تحریم کرده است. واقعیت انقدر دردناک است؟ این تحریم بر من یا خانواده من هیچ اثری ندارد، چراکه من خارج از ایران، هیچ دارایی یا منافعی ندارم. متشکرم که مرا چنین تهدید بزرگی برای اهدافتان می‌پندارید.»

: برای دریافت مشاوره درباره واکنش محمود واعظی به تحریم ظریف فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «واکنش محمود واعظی به تحریم ظریف» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید