مراسم بزرگداشت محمود بصیری در سنگلج برگزار شد | آسمونی
کد مطلب: 25803 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مراسم بزرگداشت محمود بصیری در سنگلج برگزار شد

مراسم بزرگداشت محمود بصیری در سنگلج برگزار شد

به گزارش آسمونی:شب گذشته تالار سنگلج تهران پس از پایان نمایش بنگاه تئاترال‌، شاهد برگزاری مراسم تجلیل از...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

 

به گزارش آسمونی : شب گذشته تالار سنگلج تهران پس از پایان نمایش بنگاه تئاترال‌، شاهد برگزاری مراسم تجلیل از محمود بصیری هنرپیشه پیشکسوت و قدیمی عرصه تئاتر، سینما و تلویزیون بود.

شامگاه یکشنبه 5 شهریور جمعی از هنرمندان پیشکسوت به اتفاق مدیرعامل و همکاران موسسه هنرمندان پیشکسوت با حضور در تماشاخانه سنگلج، به تماشای نمایش بنگاه تئاترال نوشته علی نصیریان و به کارگردانی هادی مرزبان نشستند.
سیدعباس عظیمی مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت پس از پایان این نمایش با حضور بر روی صحنه همراه با اهدای لوح سپاس، هدیه ای به رسم یادبود به تجلیل از محمود بصیری بازیگر باسابقه عرصه سینما، تئاتر و تلویزیون پرداخت، وی با تقدیر از سایر بازیگران این نمایش گفت: موسسه هنرمندان پیشکسوت ظرفیتی جدید در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است که در راستای تکریم هنرمندان تراز اول کشور در همه رشته های هنری تاسیس گردیده است.

عظیمی ادامه داد: این موسسه که امروز بیش از 700 عضو دارد ، برای تجلیل از اعضای خود منتظر اتفاق خاصی نمی ماند و هر فرصتی را غنیمت می شمارد، از برگزاری یک تئاتر، کنسرت یا نمایشگاه تا حتی در منزل یک استاد و امروز هم این افتخار را پیدا کردیم تا در خدمت یکی دیگر از اعضای این موسسه باشیم.

او اضافه کرد: البته لازم به ذکر است از سایر هنرمندان پیشکسوت عضو این گروه نمایشی نیز همچون ایرج راد، داود فتحعلی بیگی، هادی مرزبان، فرزانه کابلی در برنامه های پیشین و نمایش های قبلی این هنرمندان عزیز تجلیل به عمل آمده است.

محمود بصیری نیز در حالی که اشک های شوق خود را پاک می کرد در جملاتی کوتاه گفت: بسیار خوشحالم که امشب در میان شما هستم و این خاطره ای ماندگار برایم خواهد شد، من همیشه به کسانی که برایم گل می آورند می گویم لازم به این کار نیست، چون خودتان گل هستید.

درپایان این برنامه با حضور استادان پروین محبی ، اسدالله تابع منش ، صفا آقاجانی ، شهین علیزاده ، حمید ساسانی ، حسینعلی پرستار ، احمدپور رفیع عربانی ، کیهان دخت امین (همسر زنده یاد انوشیروان ارجمند) ، خانواده استاد تورج شعبانخانی و گروه بازیگری و عوامل اجرایی گروه تئاتر بنگاه تئاترال عکس یادگاری گرفته شد.

نمایش بنگاه تئاترال نوشته علی نصیریان و به کارگردانی هادی مرزبان، با بازی ایرج راد، سعید امیر سلیمانی، فرزانه کابلی، امین زندگانی، میرطاهر مظلومی، محمود بصیری، داود فتحعلی بیگی، علی فتحعلی و.... از ابتدای تابستان بر روی صحنه تماشاخانه سنگلج است و تا دو شب دیگر ادامه دارد.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره مراسم بزرگداشت محمود بصیری در سنگلج برگزار شد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «مراسم بزرگداشت محمود بصیری در سنگلج برگزار شد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 * 9 = ?