درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
لیگ برتر فوتبال؛ ذوب آهن- پرسپولیس

لیگ برتر فوتبال؛ ذوب آهن- پرسپولیس

تیم پرسپولیس در خانه ذوب آهن به برتری(1-0) دست یافت.

تیم پرسپولیس با پنالتی دقیقه 9 گئورگی گولسیانی موفق شد ذوب آهن را در فولادشهر شکست دهد. با این برد پرسپولیس از 18 مسابقه صاحب 38 امتیاز شد و به رده دوم صعود کرد. ذوب آهن هم که از دقیقه 53 ده نفره شده بود، با 25 امتیاز همچنان در رده هفتم باقی ماند. 

از نکات جالب این دیدار تقابل حسین کنعانی زادگان بازیکن بی انضباط پرسپولیس و محسن فروزان دروازه بان پرحاشیه ذوب آهن بود. اولی تمامی بی انضباطی های لازم را انجام داده از جمله کتک کاری با هواداران در دو هفته قبل اما دریغ از ساعتی محرومیت! فروزان هم با سابقه شرط بندی در فوتبال تنها در لیک ایران می تواند بدون مشکل تیم عوض کند و در لیگ برتر به بازی ادامه دهد!

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «لیگ برتر فوتبال؛ ذوب آهن- پرسپولیس» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
: برای دریافت مشاوره درباره لیگ برتر فوتبال؛ ذوب آهن- پرسپولیس فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید


دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.