زمان مطالعه: 1 دقیقه
هفته بهزیستی و تأمین اجتماعی

هفته بهزیستی و تأمین اجتماعی

سازمان بهزیستی با کمترین حمایت های دولتی و با تکیه بر مشارکت مردمی و همکاری سازمان ها، در راه گسترش خدمات توان بخشی، امدادی، بازپروری و کمک به تأمین حداقل نیازهای گروه های کم درآمدی که قادر به توانایی و خودکفایی اقتصادی نیستند، فعالیت می کند.

سازمان تأمین اجتماعی یک سازمان بیمه‌گر اجتماعی است که مأموریت اصلی آن پوشش کارگران مزد و حقوق بگیر (به صورت اجباری) و صاحبان حرف و مشاغل آزاد (به صورت اختیاری) است. براساس قانون، سازمان تأمین اجتماعی یک سازمان عمومی غیردولتی است که بخش عمده منابع مالی آن از محل حق بیمه‌ها (با مشارکت بیمه شده و کارفرما) تأمین می‌شود و متکی به منابع دولتی نیست. به همین دلیل، دارایی‌ها و سرمایه‌های آن متعلق به اقشار تحت پوشش در نسل‌های متوالی است و نمی‌تواند قابل ادغام با هیچ یک از سازمان‌ها و مؤسسات دولتی یا غیردولتی باشد.

هفته بهزیستی  و تأمین اجتماعی همه ساله به مناسبت گرامیداشت سالروز تأسیس سازمان بهزیستی و تأمین اجتماعی کشور برگزار می‌شود و در این هفته مراسمات، افتتاحیه‌ها و بازدیدهای متنوع و متعددی توسط مسئولان و کارکنان سازمان بهزیستی و تأمین اجتماعی در سطح استان‌ها و شهرهای مختلف کشور صورت می‌پذیرد.

هفته بهزیستی و تأمین اجتماعی فرصت مغتنمی است برای قدردانی و ارج نهادن بر کوشش ها و تلاش های این عزیزانی که در راه خدمت به نیازمندان ،محرومان ، مستمری بگیران ومجموعه تحت پوشش خود تلاش می کنند قدردان وسپاسگزارباشیم.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «هفته بهزیستی و تأمین اجتماعی» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
: برای دریافت مشاوره درباره هفته بهزیستی و تأمین اجتماعی فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید


دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.