درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
شرکت OpenAI هوش مصنوعی GPT-4o را معرفی کرد

شرکت OpenAI هوش مصنوعی GPT-4o را معرفی کرد

شرکت OpenAI از هوش مصنوعی GPT-4o رونمایی کرد. این هوش مصنوعی در اختیار همه کاربران قرار گرفته است.

شرکت OpenAI از هوش مصنوعی GPT-4o رونمایی کرد. این هوش مصنوعی در اختیار همه کاربران قرار گرفته است. هوش مصنوعی GPT-4o قابلیت‌های زیادی ارائه می‌دهد و بسیار سریع‌تر از نسل قبلی است و از نظر درک متن و صدا و تصویر عملکرد فوق‌العاده‌ای دارد.

به گزارش آسمونی، این هوش مصنوعی درواقع نسخه ارتقایافته مدل GPT-4 است که قبلا معرفی شده بود و حرف o انتهای آن مخفف Omni به معنی جهانی است. به گفته OpenAI، هوش مصنوعی GPT-4o نحوه تعامل بین انسان و کامپیوتر را بهبود می‌بخشد و قابلیت‌های متن و تصویر آن از امروز برای همه کاربران قابل دسترس است.

با این‌حال، قابلیت Voice Mode ابتدا برای کاربران ChatGPT Plus عرضه می‌شود و سپس در اختیار سایر کاربران قرار می‌گیرد. OpenAI همچنین از نسخه دسکتاپ ChatGPT رونمایی کرد.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «شرکت OpenAI هوش مصنوعی GPT-4o را معرفی کرد» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.