زمان مطالعه: 1 دقیقه
استرس

استرس

استرس به میزان کم به عنوان یک محرک درجهت انجام کارها وموفقیت بسیار موثر است .و انسان بدون استرس شبیه یک مجسمه بدون حرکت است .

نویسنده: سارا فلاحی

آیا استرس تاثیر مثبتی در روند زندگی انسان داشته است؟
آیا زندگی بدون استرس ممکن است؟
استرس به میزان کم به عنوان یک محرک درجهت انجام کارها وموفقیت بسیار موثر است .و انسان بدون استرس شبیه یک مجسمه بدون حرکت است .
هرچه استرس درکارها بیش ازحد مجاز باشد باعث می شود تا عملکرد فرد مختل گردد.

اگر به اندازه کافی استرس را تجربه کنید به راحتی می توانید به حل مسئله بپردازید و درجهت رشد و پیشرفت قدم بردارید.در استرسهای بیش ازحد شما دچارعدم تمرکز ،ناتوانی در تصمیم گیری،ازیاد افکار ناکارآمد ومزاحم، فراموشی خواهید شد.همچنین دچار عوارض جسمانی بویژه زخم معده ،افزایش ضربان قلب،سردرد ،افزایش فشارخون ،تعریف زیاد ،مشکلات دیداری ،اسهال و حتی یبوست خواهید شد .

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «استرس» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.