زمان مطالعه: 1 دقیقه
خانه سرابی یک مقصد هیجان انگیز برای سفر

خانه سرابی یک مقصد هیجان انگیز برای سفر

 امروز برای پیشنهاد یک مقصد هیجان انگیز می خواهیم برویم به سرزمینی که قدمتش بر می گردد به خیلی قدیم...

 امروز برای پیشنهاد یک مقصد هیجان انگیز می خواهیم برویم به سرزمینی که قدمتش بر می گردد به خیلی قدیم ها.

سرزمینی که سختی های زیادی کشیده و کمتر به زیبایی هاش توجه شده، خوزستان.

 

خوزستان به عنوان یکی از استان های فوق العاده زیبای ایران می تواند یک حال و هوای جدیدی از سفر کردن برای شما ایجاد کند. بافت شهرهای این منطقه و امارت های قدیمیش می تواند به تنهایی یک جاذبه توریستی دیدنی به حساب بیاید. ولی ما نمی خواهیم از جاذبه های توریستی حرف بزنیم، می خوایم امارتی را در این بخش آسمونی به شما معرفی کنیم که می تواند خاطره یک روز پر ماجرا و آرامش بخش را برای شما به جا بگذاره.

 

قدمت خانه سرابی برمیگرده به دوره قاجار، تقریبا می شود 180 سال پیش. بعد از مرمت و تجهیز این امارت، از سال 92 به عنوان اولین مهمان سرای سنتی خوزستان معرفی شد و تا امروز اقامت گاه دلنشینی برای توریست ها بوده است.

همه امکاناتی که برای یک اقامت خوب و راحت لازمه اینجا در دسترس شما هست. از اینترنت وایرلس و مترجم زبان های خارجی گرفته تا اتاق لاندری برای شستن لباس هاتون!

 

این امکانات میتواند نگرانی های زیادی را از ذهن شما پاک کند. اگر برای دلایل کاری باید همیشه اینترنت در دسترس باشد، دلیل نمیشود که سه سفر خوب و به یاد ماندنی را از دست بدهید!

علاوه بر این امکانات خصوصی، مجموعه هایی در محیط هتل قرار داره که میتواند شما و همراهانتون را سرگرم کند. مثلا سر زدن به رستوران موزه مستوفی و شربت خانه سنتی رو فراموش نکنید!

 

خانه سرابی یه هتل با سابقه تاریخی، داخل شوشتر یعنی یکی از شهرهای تاریخی ایران قرار دارد. این یعنی یک عالمه داستان و حرف پشت هر کدوم از خشت های این شهر و این امارت وجود داره. شهر شوشتر یکی از مناطقیه که توریست های بین المللی خیلی از آن دیدن می کنند. مثلا میدانستید که سفیر فنلاند چند شبی در همین خانه سرابی که به شما معرفی کردیم حضور داشته؟

گنجایش این هتل 25 نفر هست و میتونه در عین حال که آرامشتون رو حفظ می کند، تجربه های هیجان انگیزی از سفر به قسمت جنوبی کشورمان براس شما ایجاد کند.

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «خانه سرابی یک مقصد هیجان انگیز برای سفر» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.