درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
تاریخ برگزاری رویداد گلکسی آنپکد سامسونگ مشخص شد

تاریخ برگزاری رویداد گلکسی آنپکد سامسونگ مشخص شد

گزارشی تازه نشان می‌دهد که سامسونگ تصمیم دارد تا رویداد بعدی گلکسی آنپکد را در تاریخ ۱۰ جولای ۲۰۲۴ در شهر پاریس برگزار کند.

گزارشی تازه نشان می‌دهد که سامسونگ تصمیم دارد تا رویداد بعدی گلکسی آنپکد را در تاریخ ۱۰ جولای ۲۰۲۴ در شهر پاریس برگزار کند. در حالی که چند ماه پیش وب‌سایت SamMobile در گزارشی از برنامه‌های سامسونگ برای برگزاری دومین رویداد آنپکد خود در اوایل ماه جولای امسال خبر داده بود؛ اکنون منابع متعددی به این وب‌سایت اعلام کرده‌اند که رویدادی بعدی سامسونگ در تاریخ ۱۰ جولای ۲۰۲۴ برگزار خواهد شد.

به گزارش آسمونی، این رویداد در شهر پاریس که به عنوان شهر عشق نیز یاد می‌شود برگزار می‌شود؛ این تصمیم نشان‌دهنده انتخاب مناسب سامسونگ در این زمینه است زیرا پاریس در تابستان سال جاری میزبان مسابقات المپیک ۲۰۲۴ خواهد بود که این شرکت کره‌ای نیز یکی از حامیان مالی بزرگ این مسابقات در سراسر جهان محسوب می‌شود.

سامسونگ تصمیم دارد تا در رویداد بعدی گلکسی آنپکد اطلاعات بیشتری از گلکسی رینگ به عنوان اولین حلقه هوشمند خود که در اوایل امسال به نمایش گذاشته شد، در اختیارمان بگذارد. هوش مصنوعی این شرکت نیز بدون شک مورد توجه بسیاری قرار خواهد گرفت.

علاوه‌بر موارد گفته‌شده، گوشی‌های گلکسی زد فولد ۶ و گلکسی زد فلیپ ۶ از محصولات اصلی و جذاب این رویداد خواهند بود. همچنین انتظار می‌رود شاهد معرفی گلکسی واچ ۷ و حداقل یک هدفون بی‌سیم جدید در رویداد گلکسی آنپکد سامسونگ باشیم.

اگرچه منابعی که تاریخ برگزاری رویداد گلکسی آنپکد را اعلام کرده‌اند سابقه بسیار خوبی در زمینه افشاگری دارند اما همیشه این احتمال وجود دارد که سامسونگ برنامه‌های خود را در ارتباط با رویداد مذکور تغییر دهد.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «تاریخ برگزاری رویداد گلکسی آنپکد سامسونگ مشخص شد» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.