درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
رکورددار اجرای کنسرت در سال ۱۴۰۲ مشخص شد

رکورددار اجرای کنسرت در سال ۱۴۰۲ مشخص شد

در سالی که کنسرت‌های پاپ، رکورد خوبی را به لحاظ کمیت شاهد بود، مجید رضوی بیشترین اجرا را در اختیار خود قرار داد.

طبق بررسی‌های به‌عمل آمده، مجید رضوی موفق شد تا در سال جاری، ۲۶۷ اجرای داخلی را تجربه کند. به‌عبارتی اگر دو ماه محرم و صفر را از مجموع سال فاکتور بگریم به این نتیجه می‌رسیم که رضوی در هر ماه، ۲۶/۲ اجرا را تجربه کرده است که یک آمار خیره‌کننده در این حوزه به شمار می‌رود. رضوی پیشتر و در بازه اواخر بهمن ۱۴۰۱ که موج جدید کنسرت‌ها در کشور به راه افتاد تا اواخر تیرماه ۱۴۰۲ که ماه محرم آغاز شد، با ۱۶۱ نوبت اجرا، با اختلاف بسیارزیاد، رکورددار اجرا در کشور بود.

طبق بررسی‌های به‌عمل‌آمده، برای ۲۶۷ نوبت اجرای رضوی در سال جاری، حدود ۳۰۰ هزار مخاطب حضور داشتند که متوسط برای هر اجرا، هزار و ۱۴۶ مخاطب در اجرای این خواننده جوان حاضر بودند.

البته سال ۱۴۰۲ برای رضوی، تنها در انحصار کنسرت قرار نداشت چرا که وی در این سال، ۶ آهنگ فرشته، قلبمی پس، زیبا، تنگ میشه دل، متاسفانه و دوست دارم را منتشر کرد. درواقع رضوی برای هر ۲ ماه، یک آهنگ جدید را به بازار عرضه کرده است.

مدیریت کلیه فعالیت‌های هنری مجید رضوی اعم از تولید موزیک، برگزاری کنسرت ها و ... تحت نظر شرکت فرهنگی، هنری و تبلیغاتی اکسیرنوین با مدیریت محمدرضا خانزاده انجام‌ می‌شود.

نظر خود را درباره «رکورددار اجرای کنسرت در سال ۱۴۰۲ مشخص شد» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره رکورددار اجرای کنسرت در سال ۱۴۰۲ مشخص شد فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید


دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.