درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
6 برنامه جهت تست کامل لپ تاپ

6 برنامه جهت تست کامل لپ تاپ

تست لپ تاپ استوک، یکی از مهم‌ترین کارهایی که قبل از تهیه آن باید انجام داد.

تست لپ تاپ استوک، یکی از مهم‌ترین کارهایی که قبل از تهیه آن باید انجام داد.در این بخش از آسمونی 5 برنامه جهت تست لپ تاپ استوک را به‌طورکامل به شما معرفی می کنیم.

برنامه Defpix

یک نرم افزار رایگان، کم حجم و بدون نیاز به نصب کردن می باشد که در یافتن پیکسل های سوخته روی مانیتورهای LCD به شما کمک می کند.

برنامه HARD.Disk.Sentinel.Pro

نرم افزاری کاربردی برای نظارت و رفع عیب هارد دیسک است که از درایوهای HDD ،SSD و SSHD پشتیبانی می کند. هدف این برنامه پیدا کردن، تست، تشخیص و تعمیر مشکلات هارد دیسک، تهیه گزارش و نمایش وضعیت سلامت SSD و هارد، پایین آمدن سطح عملکرد، دما و عدم کارکرد صحیح هارد است.

برنامه keyboard Test

Keyboard Test نرم افزاری کاربردی برای تست سریع و کامل صحت و سالم بودن هرکدام از کلید های کیبورد می باشد.

برنامه Battery info view

نرم افزاری کاربردی و رایگان که میتواند مشخصات کاملی از باطری مورد استفاده از Laptop را ارائه نماید.

برنامه AIDA

نرم افزاری قدرتمند جهت تست عملکرد سیستم عامل و نرم افزارها و سخت افزار ها می باشد.

برنامه Cristal Disk Info

CrystalDiskInfo نرم افزاری به منظور مانیتور کردن و کنترل کامل وضعیت هارد دیسک رایانه است. بعد از اجرای نرم افزار در قسمت کادر آبی رنگ سلامت حافظه SSD لپ‌تاپ قابل مشاهده می باشد و گوشه سمت راست هم تعداد دفعاتی که سیستم روشن شده است را به شما نمایش می دهد.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «6 برنامه جهت تست کامل لپ تاپ» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.