زمان مطالعه: 1 دقیقه
تاتو پرتره

تاتو پرتره

پرتره در واقع نوعی سبک واقع بینانه است که طرح آن برگرفته از یک شخصیت واقعی است، شاید این شخص یک شخصیت معروف و یا یکی از نزدیکان شما باشد.

این روزها تاتو روی بدن در بین بسیاری از جوانان رواج پیدا کرده است و هر روزه انواع مختلفی از تتو به وجود می آید. یکی از انواع آن، تتوی پرتره Portraiture است. در این بخش آسمونی تصاویری از تاتو پرتره  Portraiture را منتشر می کنیم.

تاتو پرتره Portraiture چیست؟

پرتره در واقع نوعی سبک واقع بینانه است که طرح آن برگرفته از یک شخصیت واقعی است، شاید این شخص یک شخصیت معروف و یا یکی از نزدیکان شما باشد. اما تفاوت هایی نیز با سبک واقع بینانه دارد به عنوان مثال شاید تصویر کاریکاتور یک شخص زنده باشد. پرتره و واقع بینانه از لحاظ سبکی که تاتو آرتیست انجام میدهد نیز میتواند متفاوت باشد.

عکس تتو پرتره Portraiture  

تاتو پرتره
تاتو پرتره

 

تاتو پرتره
تاتو پرتره

تتو پرتره  

تاتو پرتره
تاتو پرتره

 

تاتو پرتره
تاتو پرتره

تتو پرتره

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «تاتو پرتره» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.