درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
بروزرسانی HyperOS برای گوشی پوکو F4 منتشر شد

بروزرسانی HyperOS برای گوشی پوکو F4 منتشر شد

شیائومی مدتی است که آپدیت HyperOS را برای تعدادی از گوشی‌های خود منتشر کرده و حالا نوبت به گوشی پوکو F4 رسیده است.

این به‌روزرسانی با شماره ورژن OS 1.0.1.0.ULMMIXM عرضه شده و مبتنی بر اندروید ۱۴ است. این آپدیت حدوداً ۵ گیگابایت حجم دارد و شامل بسته امنیتی ماه آوریل نیز می‌شود. آپدیت HyperOS که جایگزین MIUI شده است قرار است به‌زودی برای گوشی‌های دیگر پوکو نیز عرضه شود.

به گزارش آسمونی، این به‌روزرسانی قرار است در سه ماهه دوم ۲۰۲۴ برای گوشی‌های زیر منتشر گردد:

  • پوکو M4 Pro
  • پوکو C65
  • پوکو M6
  • پوکو X6 Neo

HyperOS سیستم‌عامل جدیدی است که توسط شیائومی توسعه یافته و جایگزین MIUI شده است. هسته HyperOS از لینوکس و سیستم شیائومی Vela تشکیل شده است. این سیستم‌عامل طوری طراحی شده که نسبت به MIUI سبک‌تر و روان‌تر است و عملکرد و عمر باتری بهتری دارد.

HyperOS شیائومی در واقع ترکیبی از اندروید و پلتفرم اینترنت اشیا (IoT) شیائومی یعنی Vela است. کاربران در این سیستم عامل انتظار تجربه‌ای ساده را داشته باشند. هدف آن ساده‌تر کردن زندگی کاربران با مدیریت بهتر گجت‌های شیائومی است. HyperOS یک انقلاب علیه اندروید نیست، بلکه به دنبال همزیستی با آن است.

لذا شیائومی HyperOS را برای یکپارچه کردن محصولات مختلف خود طراحی کرده است و فراتر از گوشی‌های هوشمند خواهد بود. به گفته شیائومی، نرم‌افزار جدید کل اکوسیستم محصولات این شرکت را در بر خواهد گرفت.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «بروزرسانی HyperOS برای گوشی پوکو F4 منتشر شد» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.