زمان مطالعه: 1 دقیقه
پارانویید یکی از شخصیتهایی که برای ازدواج مناسب نیستند

پارانویید یکی از شخصیتهایی که برای ازدواج مناسب نیستند

این افراد به شکاکی افراطی معروف هستند و معمولا اطلاعاتی به کسی نمی دهند اما خودشان باید سراز کار دیگران در بیاورند و هرچقدر سعی کنید خودت را برایشان ثابت کنید و صداقت خود را نمایان سازید هیچ اثری ندارد.

این افراد به شکاکی افراطی معروف هستند و معمولا اطلاعاتی به کسی نمی دهند اما خودشان باید سراز کار دیگران در بیاورند و هرچقدر سعی کنید خودت را برایشان ثابت کنید و صداقت خود را نمایان سازید هیچ اثری ندارد. دائما در حال چک کردن هستند.بد بینی شدید دارند و اتهام زنی زیادی دارند.زمانیکه از آنها علت را می پرسی بیان می کنند که تجربه دیگری باعث این قضیه شده و یا ترس وجودیشان باعث اینگونه رفتار ها میشود.و بسیار تحریک پذیر هستند. کلیه رفتارهایی که بروز می‌دهند از نظر خودشان کاملاً منطقی به نظر می رسد.

دائما طعنه‌آمیز رفتار می کنند و اغلب اوقات موجب ناراحتی دیگران می شوند.و اینگونه رفتار آنها باعث عذاب اطرافیان آنها شده.کسیکه مبتلا به این اختلال شخصیتی است یا دیر اعتماد می کند یا برای اعتماد کردن بسیار تردید دارد .اضطراب بالایی را تجربه می کنند.خشم و خصومت زیادی دارند.این افراد ممکن است دارای تجربه های ناخوشایند سو استفاده در دوران کودکی را بهمراه داشته باشند.یا داشتن تجربه های ترومانیک در کودکی .
این افراد به درجه افراطی صداقت ،اعتماد،امنیت،ارامش ووفاداری نیازمند هستند.که معمولا این درجه افراطی تامین ناپذیر است .

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «پارانویید یکی از شخصیتهایی که برای ازدواج مناسب نیستند» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.