زمان مطالعه: 1 دقیقه
برای ازدواج ایا سن تقویمی مهم است؟

برای ازدواج ایا سن تقویمی مهم است؟

بسیاری از عزیزان می پرسند چه سنی برای ازدواج مناسب است ؟ بغیراز مولفه سن مولفه های بسیار مهمی در ارتباط با ازدواج وجود دارد .

بسیاری از عزیزان می پرسند چه سنی برای ازدواج مناسب است ؟ بغیراز مولفه سن مولفه های بسیار مهمی در ارتباط با ازدواج وجود دارد . که به برخی از آنها اشاره می کنیم . بلوغ فکری ،بلوغ جسمی ،بلوغ اجتماعی ،داشتن استقلال مالی توان پاسخگویی به نیاز همسر و خودشناسی و سواد ازدواج و قدرت حل مسئله ومسائلی از این قبیل .مولفه سن برای رفع نیازهای ازدواجی مهم است اما نه اینکه هیچ گونه از مولفه ها درحدازدواج نیست و چون سنتان رو به افزایش است ازدواج کنید.

بسیاری از عزیزان بیان می کنند که من ۳۰ساله شدم دیگه از سن ازدواج من گذشته باید گفت که تاثیر سن تقویمی در داشتن زندگی مشترک یکی از مولفه های ازدواج است بلکه کلیه عوامل در کنار هم یک انتخاب و زندگی مشترک خوب را تشکیل می دهد قابل ذکر است که ما ممکن است درتمام مولفه های ازدواج کامل نباشیم اما میتوانیم آنها را درحد مطلوب تقویت نمود.باید بدانیم که قبل از ازدواج و برای یک انتخاب درست حتما به روانشناس مراجعه نمایید تا در این امر شما را یاری نمایند.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «برای ازدواج ایا سن تقویمی مهم است؟» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.