درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
برترین خودرو سال ۲۰۲۴ انتخاب شد

برترین خودرو سال ۲۰۲۴ انتخاب شد

نمایشگاه بین‌المللی خودرو نیویورک ۲۰۲۴، برترین خودروهای امسال را معرفی کرده که کیا EV9 رتبه نخست را کسب کرده است.

کیا EV9 توانسته نه تنها بهترین خودروی سال انتخاب شود بلکه جایزه بهترین خودروی الکتریکی سال را هم دریافت کرده است. اما خودروهایی دیگری نیز جوایز خاصی در نمایشگاه بین‌المللی خودرو نیویورک ۲۰۲۴ کسب کرده‌اند. در این نمایشگاه، BMW سری ۵/i5 به عنوان خودروی لوکس سال انتخاب شده است. از طرفی، هیوندای IONIQ 5 N به عنوان خودروی پرفورمنس سال، ولوو EX30 به عنوان خودروی شهر سال و تویوتا پریوس جایزه طراحی خودروی سال را به خود اختصاص داده‌اند. خودرو آیونیک 5 N هم به‌عنوان بهترین خودرو عملکردی دنیا در سال ۲۰۲۴ انتخاب شد.

کیا EV9 یک خودرو برقی دو موتوره با قدرت ۳۸۰ اسب‌بخار است و سرعت صفر تا صد کیلومتر را در عرض ۶ ثانیه طی می‌کند. شاسی­‌بلند برقی کیا دارای سه ردیف صندلی است و مهم‌ترین ویژگی‌ آن سیستم HDP است که عملکرد خودران سطح ۳ را ارائه می‌دهد. کیا EV9 قابلیت‌های پیشرفته دیگری مانند دستیار راننده، هشدار برخورد از عقب، پایش نقطه کور، هدایت خودرو بین خطوط و ترمز خودکار نیز دارد و نسخه دو موتوره آن حدود ۷۵ هزار دلار قیمت دارد.

نظر خود را درباره «برترین خودرو سال ۲۰۲۴ انتخاب شد» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره برترین خودرو سال ۲۰۲۴ انتخاب شد فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید


دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.