درج نظر
مطالعه: 2 دقیقه
ماجرای کیت میدلتون

ماجرای کیت میدلتون

عکس فتوشاپ کیت میدلتون در رسانه‌های معروف جهان سوژه‌ای داغ شده بود و بسیاری از کارشناسان از ناپدید شدن او طی این چند هفته ابراز نگرانی کرده بودند تا اینکه ویدئویی از او منتشر شد.

کیت میدلتون پس از مدت‌ها سرانجام ظاهر شد. پس از تیترهای مختلف رسانه‌های جهان همچون کیت میدلتون غیب شده است. کیت میدلتون ناپدید شده است. کیت میدلتون شاید مرده است. کیت میدلتون پس از اختلافاتی همانند دایانا کمرنگ شده است. کیت میدلتون در بریتانیا ناپدید شد؛ سرانجام با انتشار ویدئویی از خود سخنانی را بیان کرد.

کیت میدلتون که اینروزها بسیار زیاد در رسانه‌ها سوژه داغ فضای مجازی شده و بسیاری از شبکه‌های تلویزیونی معروف جهان ماجرای عکس فتوشاپ کیت میدلتون را کارشناسی می‌کردند از خود ویدئویی را پخش کرد. در ادامه با آسمونی باشید تا خبر مربوط به ناپدید شدن کیت میدلتون را مطلع شوید.

ویدئوی کیت میدلتون

اولین تصویر میدلتون پس از هفته‌ها ناپدید شدن

سرانجام کیت میدلتون ۲۲ مارس با انتشار ویدئویی از خود اعلام کرد که مبتلا به بیماری سرطان شده است و خواستار حفظ حریم خصوصی خود شد.

عکس ساختگی کیت میدلتون

عکس دستکاری شده‌ی کیت میدلتون

کیت میدلتون هفته‌های طولانی بود که در انظار عموم ظاهر نشد و او که همیشه در بسیاری از مراسم‌ها حضور داشت دیگر در آنها شرکت نمی‌کرد و این اتفاق باعث تعجب بسیاری از کارشناسان شده بود.

کیت میدلتون روز هشتم مارس مصادف با روز جهانی زن عکسی در کنار فرزندانش جورج، شارلوت و لوئیس منتشر کرد. اما پس از مدتی کارشناسان این عکس را دستکاری شده اعلام کردند. گویا کاخ سلطنتی با این عکس فوتوشاپ قصد داشتند غیبت طولانی و غیرعادی کیت میدلتون را با عکسی ساختگی آرام کنند. اکانت کیت میدلتون و پرنس ویلیام بابت تصویر فتوشاپ شده عذرخواهی هم کردند.

کیت میدلتون سوژه روزنامه‌ها

کیت میدلتون مورد توجه رسانه‌ها

اما اتفاقاتی که باعث شد بسیاری از کارشناسان از غیبت طولانی او تعجب کنند چه بوده است؟ در ادامه به بعضی از اتفاقات این چند هفته نگاهی بیندازیم:

  • ۲۸ دسامبر یک آمبولانس با اسکورت پلیس دیده شده که از محل اقامتگاه خانواده سلطنتی بیرون آمد.
  • ۱۷ ژانویه ۲۰۲۴ اعلام شد کیت میدلتون برای جراحی شکمی به کلینیک لندن رفته.
  • ۲۶ ژانویه چارلز برای دیدن کیت به بیمارستان رفت و گفته شده او در کما است.
  • ۲۹ ژانویه کاخ سلطنتی اعلام کرد کیت میدلتون مرخص شده است.
  • ۵ فوریه اما چارلز اعلام کرد دچار سرطان شده.
  • ۹ فوریه اعلام شد کیت میدلتون بهتر است.
  • پس از ۹ هفته از غیبت کیت میدلتون هشتگی با نام WhereIsKateMiddleton ترند شد.
  • ۴ مارچ عکسی از کیت میدلتون داخل ماشین کنار مادرش منتشر شد.
  • چند روز بعد هم عکس فتوشاپی با بچه‌هایش منتشر شد و متوجه شدند که عکس ساختگی است.

و این اتفاقات باعث شد بسیاری دیگر عکس‌های کیت میدلتون را باور نکنند و هر تصویری از او که توسط کاخ سلطنتی منتشر شود را مرتبط به هوش مصنوعی بدانند و اینکه کیت میدلتون واقعا کجاست و چه چیزی باعث شده که این چند هفته خبری از او نشده باشد.

 

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «ماجرای کیت میدلتون» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
: برای دریافت مشاوره درباره ماجرای کیت میدلتون فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید


دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.