زمان مطالعه: 1 دقیقه
پیدا کردن موقعیت ملک توسط شناسه ۲۳ رقمی جام

پیدا کردن موقعیت ملک توسط شناسه ۲۳ رقمی جام

شناسه ملی جغرافیایی املاک و مستغلات (شناسه جام) » در پایین سند تک برگی که یک شناسه بین المللی در نقشه برداری برای نشان دادن مختصات یک نقطه همانند طول و عرض جغرافیایی اماکن با عنوان موقعیت جغرافیایی املاک نمایش داده می شود.
در این مطلب می خوانید : [بستن]

شناسه ملی جغرافیایی املاک و مستغلات (شناسه جام) » در پایین سند تک برگی که یک شناسه بین المللی در نقشه برداری برای نشان دادن مختصات یک نقطه همانند طول و عرض جغرافیایی اماکن با عنوان موقعیت جغرافیایی املاک نمایش داده می شود. با آسمونی همراه باشید.

کد جام چیست؟

کد جام، شناسه ای عددی و 23 رقمی بوده که نشان دهنده مختصات جغرافیایی املاک و اماکن، در روی کره زمین می باشد و محل درج آن در سند تک برگی، گوشه سمت راست پایین سند است.

کد جام ملک
کد جام ملک

استعلام سند ملک قبل از خرید

  1. مروگر موبایل یا کامپیوتر خود را باز کنید و به آدرس https://www.samisoft.ir/jam بروید.
  2. در کادر مشخص شده شماره جام ملک خود را وارد کنید.
  3. یکی از مرورگر ها را انتخاب نمایید تا موقعیت ملک به شما نمایش داده شود.
ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «پیدا کردن موقعیت ملک توسط شناسه ۲۳ رقمی جام» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.