زمان مطالعه: 1 دقیقه
ایران- امارات و شادی گل خاص ملی پوشان

ایران- امارات و شادی گل خاص ملی پوشان

شادی گل ملی پوشان ایران در برابر امارات گویای شخصیت حاکم بر تیم ملی ایران است.

پیش از شروع جام ملتهای آسیا از دلایل دهگانه ناکامی ایران در این رقابتها صحبت کردیم. شادی بعد از گل ملی پوشان در برابر امارات به ما نشان داد که می توانیم دلیل یازدهمی را نیز به ادله قبلی اضافه کنیم. تیمی کوچک، با بازیکنانی کوچک و فاقد شخصیت حرفه ای. باور کنید اگر بازیکنان ما نیمی از زمانی را که صرف حاشیه ها کرده بودند، صرف حرفه خود می کردند، الان فوتبال ملی ما جایگاهی بهتر از جایگاه کنونی داشت. 

به تصاویر نگاه کنید! با فرض این که هواداران اماراتی ها گفته باشند اشک ایران را در می آوریم، آیا واقعا شعار گروهی هوادار این قدر اهمیت دارد که اولا توسط ملی پوشان ایران دیده شود و بعد بازیکنان به این فکر کنند که با چه نوآوری! مشت محکمی به دهان آنها بزنند؟! طارمی قبلا در پورتو هم از این نبوغ خود رونمایی کرده بود و حالا ملی پوشان هشت روز وقت دارند که به جای بازی با سوریه به خوشمزگی بعدی خود فکر کنند!

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «ایران- امارات و شادی گل خاص ملی پوشان» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.