زمان مطالعه: 1 دقیقه
نمایشگاه فناوری نانو ایران (Iran Nano)

نمایشگاه فناوری نانو ایران (Iran Nano)

نمایشگاه فناوری نانو ایران (Iran Nano) یکی از نمایشگاه هایی است که هر ساله با حضور شرکت های زیادی برگزار می شود.

نمایشگاه فناوری نانو ایران (Iran Nano) یکی از نمایشگاه هایی است که هر ساله با حضور شرکت های زیادی برگزار می شود. اگر می خواهید در مورد این نمایشگاه بیشتر بدانید این بخش آسمونی را تا پایان دنبال نمایید چرا که به معرفی نمایشگاه فناوری نانو ایران (Iran Nano) می پردازیم.

عنوان : نمایشگاه فناوری نانو ایران (Iran Nano)

مجری نمایشگاه : شرکت بازرگانی بین المللی ایدرو

محل برگزاری نمایشگاه : تهران - تهران - اتوبان چمران - محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

زمان برگزاری نمایشگاه : 1402/08/13 الی 1402/08/16

معرفی نمایشگاه فناوری نانو ایران (Iran Nano)

جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو ایران (Iran Nano) یکی از مهمترین نمایشگاه های ایران در حوزه فناوری نانو به حساب می آید.فناوری نانو یکی از مهم‌ترین فناوری‌های قرن 21 محسوب می‌شود که انقلابی در تمامی جوانب زندگی بشر ایجاد کرده است؛به طوری‌که جامعه جهانی در پی گسترش این فناوری در ابعاد مختلف است.

جمهوری اسلامی ایران نیز همگام با جامعه جهانی از سال 2001 در جهت بهره برداری از قابلیت‌های فناوری نانو اقدام به تشکیل ستاد ویژه توسعه فناوری نانو نموده است.علاوه بر تلاش در ترویج فناوری نانو در سطح عموم مردم، دانش آموزان، متخصصان و فناوران، لازم است جایگاه تک تک بازیگران عرصه این فناوری در کشور، از دانشگاه‌ها و مراکز علمی گرفته تا شرکتها و سازمان‎های تجاری نیز معین گردد. برگزاری کارگاه‌های تخصصی و مراسم تجلیل از برترین‌های فناوری نانو از بخش های‌ جشنواره و نمایشگاه نانو فناوری محسوب می شوند.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «نمایشگاه فناوری نانو ایران (Iran Nano)» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.