زمان مطالعه: 1 دقیقه
سریال پنهان

سریال پنهان

سریال پنهان با بازی لی بو یانگ، لی مو سنگ و لی چانگ آه به کارگردانی کیم دونگ هوی می‌باشد که ماجرایی پررمز و راز است و از COUPANG TV و JTBC پخش می‌شود.

سریال پنهان (Hide) با بازی لی بو یانگ، لی مو سنگ و لی چانگ آه است که ژانر معمایی و رازآلود دارد. اولین قسمت سریال پنهان ۲۳ مارس ۲۰۲۴ از JTBC پخش شد. کیم دونگ هوی کارگردان سریال کره‌ای پنهان می‌باشد.

از جمله سریال‌های لی مو سنگ می‌توان به سریال سی و نه، سریال استاد رشته‌های حقیقت و بدون خون اشاره کرد و همینطور یکی از سریال‌های معروف لی چانگ آه هم سریال عزیزترینم است. در ادامه با آسمونی باشید تا به معرفی سریال پنهان (하이드) بپردازیم.

ژانر

معمایی/درام/رازآلود

زبان اصلی

کره‌ای

سال تولید

 ۲۰۲۳

سال انتشار

۲۳ مارس ۲۰۲۴

تعداد قسمت‌ها

۱۲ قسمت

عنوان اصلی

Hide

 

پوستر سریال پنهان

داستان سریال پنهان

سریال پنهان داستان نا مون یانگ با بازی (لی بو یانگ) است که همسرش چا سونگ جه با بازی (لی مو سنگ) به طور ناگهانی ناپدید می‌شود. نامون یانگ سعی می‌کند تا راز ناپدید شدن شوهرش را کشف کند. یکی از همسایگان او ها یون جو با بازی (لی چونگ آه) است و مردی مرموز هم وجود دارد که شاید به ناپدید شدن همسرش مرتبط باشند.

بازیگران سریال پنهان

عوامل و بازیگران سریال پنهان

بازیگران

لی بو یانگ، لی مو سنگ، لی چانگ آه، لی مین جه، کیم گوک هی، هونگ سو جون

کارگردان

کیم دونگ هوی

تهیه کننده

شین جی مین، لی مین جین، یون نا هیون، کیم دونگ گو، اوه کوانگ هی، کیم گون هانگ

نویسنده

لی هی سو، چوی آه یول، هوانگ یو جونگ

موسیقی

هوانگ سانگ جون
توزیع کننده COUPANG TV و JTBC

تصاویر سریال پنهان

لی بو یانگ در نقش نا مون یانگ
لی مو سنگ در نقش چا سونگ جه
لی چونگ آه در نقش ها یون جو
Hide (2024)

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «سریال پنهان» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.