درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
محمد امین حزباوی از السد کنار گذاشته شد

محمد امین حزباوی از السد کنار گذاشته شد

محمد امین حزباوی که با قرارداد ۵ ساله از فولادخوزستان راهی السد قطر شده بود، بعد از تنها یک فصل حضور با اعلام رسمی باشگاه السد از این تیم جدا شد.

محمد امین حزباوی که با قرارداد ۵ ساله از فولادخوزستان راهی السد قطر شده بود، بعد از تنها یک فصل حضور با اعلام رسمی باشگاه السد از این تیم جدا شد. باشگاه السد بدون هیچ توضیحی و با انتشار عکسی خبر از جدایی مدافع ایرانی خود داد.

به گزارش آسمونی، سال گذشته بعد از حضور این بازیکن در قطر و دعوت نشدن او به تیم ملی برزگسالان، صحبت هایی در رابطه با پیشنهاد تغییر تابعیت قطری ها به حزباوی شنیده می‌شد اما این مدافع ایرانی به با این پیشنهاد موافقت نکرد و در تیم ملی بزرگسالان ایران به میدان رفت. حالا شنیده می‌شود که با توجه به اینکه حزباوی پیشنهاد تغییر تابعیت را قبول نکرده، مجبور به ترک این تیم شده است.

باید منتظر ماند تا مشخص شود که او قصد بازگشت به فوتبال ایران را دارد یا قصد کرده هم‌چنان در خارج از ایران به فوتبال خود ادامه دهد.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «محمد امین حزباوی از السد کنار گذاشته شد» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.