درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
۲ قابلیت جدید واتساپ معرفی شد

۲ قابلیت جدید واتساپ معرفی شد

بنا به اعلام شرکت متا به زودی دو قابلیت جدید واتساپ برای کاربران فعال خواهد شد. قابلیت اول، برنامه‌ریزی رویدادها در گروه‌ها و قابلیت دوم امکان پاسخ دادن به پیام‌ها در گروه‌های Announcements Groups توسط اعضای عادی است.

قابلیت اول به کاربران اجازه می‌دهد رویدادهایی مانند تولد یا دورهمی را در گروه ایجاد کرده، تاریخ و زمان را به این رویداد اضافه کرده و به صورت پیام به گروه ارسال کنند. اعضا گروه همچنین می‌توانند رویدادها را به صفحه اطلاعات گروه اضافه کنند. اعضا حتی قادر خواهند بود نظرات خود را در این مورد به اشتراک بگذارند و به دیگران در گروه اطلاع دهند که آیا در رویداد شرکت می‌کنند یا خیر. قابلیت برنامه‌ریزی رویدادها، هماهنگی اعضای گروه را برای حضور در رویداد آسان‌تر می‌کند.

به گزارش آسمونی، دومین قابلیت واتساپ این امکان را برای اعضای گروه‌های Announcement Group فراهم می‌سازد تا به اطلاعیه ادمین‌ها در این گروه‌ها پاسخ دهند. در حال حاضر فقط ادمین‌های این گروه‌ها می‌توانند پیام ارسال کنند و اعضای عادی تنها می‌توانند پیام‌های موجود در آنها را بخوانند و امکان پاسخ دهی را ندارند. اما با قابلیت جدید قادر به پاسخ دهی و ارائه نظرات خواهند بود و به عبارت دیگر، گروه شکل محاوره‌ای‌تر به خود خواهد گرفت. به منظور اذیت نشدن کاربران و افزایش آسایش آن‌ها، قابلیت جدید طوری طراحی شده است که پاسخ‌های اعضا را به حداقل می‌رساند و برای همه بی‌صدا می‌کند.

بنا به اعلام متا، قابلیت برنامه‌ریزی رویدادهای واتساپ در ماه‌های آینده برای همه گروه‌ها فعال خواهند شد اما در مورد زمان انتشار قابلیت پاسخ دادن به پیام‌ها در گروه‌های Announcement Group اطلاعاتی به اشتراک نگذاشت.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «۲ قابلیت جدید واتساپ معرفی شد» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.