درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
افکار مزاحم

افکار مزاحم

گاهی اوقات بعضی از عزیزان می پرسند که افکار مزاحمی در ذهنشان می آید که بواسطه آن افکار ممکن است استرس ،اضطراب،و یا ترس را تجربه کنند.

گاهی اوقات بعضی از عزیزان می پرسند که افکار مزاحمی در ذهنشان می آید که بواسطه آن افکار ممکن است استرس ،اضطراب،و یا ترس را تجربه کنند.
و هرچه تلاش می کنند تا آن افکار را از ذهن خود دور کنند موفق نمی شوند و انرژی زیادی از انها می گیرد .
در پاسخ باید بگویم که نباید با افکار مزاحم جنگید بلکه باید انها را بپذیرید وبا پذیرش و شیوه ی مواجهه در زمان خاص با آن روبرو شوید .
افکار مزاحم همچون کلمه ای ایست که به شما بگویند به آن کلمه فکر نکن پس هرچه تلاش کنید آن کلمه ای که گوشزد شده بود تا فکری درموردش نکنید دائما به ذهنتان خطور خواهد کرد وشما را اذیت می کند پس یک راه خلاصی از این افکار اینست که آنها را بپذیرید که حضور دارند اما زمان ورود به ذهنتان را باید محدود به تایم خاصی از روز باشد و در بقیه روز اجازه ورود به ذهن را ندارند یعنی یک تایم یک ربع تا بیست دقیقه ای در روز وتمام.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «افکار مزاحم» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.