زمان مطالعه: 1 دقیقه
طرز تهیه کیک موس شکلاتی

طرز تهیه کیک موس شکلاتی

مواد لازم کیک موس شکلاتی: 1- آرد                                       1/2 فنجان 2- آلبالوی تازه برای تزئین            ...

chocolate-mousse-cake
chocolate-mousse-cake

مواد لازم کیک موس شکلاتی:

1- آرد                                       1/2 فنجان

2- آلبالوی تازه برای تزئین                

3- پودر شکلات                            200 گرم

4- تخم مرغ                                4 عدد

5- خاکه قند                                1/4 فنجان

6- مایه شکلات                            1 قاشق غذاخوری

7- گردو خرد شده                         1/3 فنجان

طرز تهیه کیک موس شکلاتی:

فر را با حرارت 180 درجه گرم کنید. قالب کیک را چرب یا رویش کاغذ روغنی پهن کرده و کمی آرد بپاشید. سفیده و زرده تخم مرغ را از هم جدا کنید. سفیده ها را خوب بزنید تا کف کند.نصف خاکه قند را به آن اضافه کرده و خوب بهم بزنید تا مثل کرم صاف و یکدست شود. زرده تخم مرغ ها را با بقیه حاکه قند در ظرف دیگری ریخته و خوب بهم بزنید سپس آنرا به همراه آرد الک شده و گردوی خرد شده به تدریج و آرام به مخلوط اضافه کرده و کمی بهم بزنید تا آرد گلوله نشود. در پایان مخلوط را در قالب ریخته و به مدت 15 دقیقه در فر قرار دهید.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «طرز تهیه کیک موس شکلاتی» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.