درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
نسخه دسکتاپ ChatGPT معرفی شد

نسخه دسکتاپ ChatGPT معرفی شد

شرکت OpenAI از نسخه دسکتاپ ChatGPT رونمایی کرد و حالا کاربران می‌توانند از آن در ویندوز و مک استفاده کنند.

شرکت OpenAI از نسخه دسکتاپ ChatGPT رونمایی کرد و حالا کاربران می‌توانند از آن در ویندوز و مک استفاده کنند. تا قبل از این، کاربران تنها به نسخه وب و اپلیکیشن‌های اندروید و آی‌اواس هوش مصنوعی ChatGPT دسترسی داشتند اما حالا از طریق کامپیوتر هم می‌توان از آن استفاده کرد.

به گزارش آسمونی، در حال حاضر بیش از ۱۰۰ میلیون نفر در بیش از ۱۸۵ کشور دنیا در حال استفاده از ChatGPT هستند و کمپانی OpenAI برنامه دارد با برداشتن محدودیت داشتن اکانت افراد بیشتری را برای استفاده از چت‌بات خود ترغیب نماید. قرار است قابلیت استفاده از این چت‌بات بدون داشتن اکانت به صورت تدریجی ارائه خواهد شد. این شرکت گفته است در نظر دارد تا مراتب امنیتی بیشتری را برای محافظت از محتوای خود را اتخاد نماید. این شامل مسدود‌سازی برخی از پرسش‌ها و محدودیت‌های سنی در گستره بیشتری از محتویات خواهد بود.

مایکروسافت به عنوان صاحب موتور جستجوی بینگ، یکی از سرمایه‌گذاران اصلی OpenAI بوده است و تاکنون بیش از ۱۳ میلیارد دلار در این شرکت هوش مصنوعی سرمایه‌گذاری کرده است. همکاری این دو شرکت همچنان ادامه دارد.

: برای دریافت مشاوره درباره نسخه دسکتاپ ChatGPT معرفی شد فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۶۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «نسخه دسکتاپ ChatGPT معرفی شد» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.