زمان مطالعه: 1 دقیقه
سریال پادشاه مسحور

سریال پادشاه مسحور

سریال پادشاه مسحور با بازی جو جونگ سوک و شین سه کیونگ است که ژانر درام تاریخی و عاشقانه دارد و تاریخ پخش آن ۲۱ ژانویه ۲۰۲۴ است.

سریال پادشاه مسحور (Captivating the King) یا پادشاه فریبنده (Sejak) با بازی جو جونگ سوک و شین سه کیونگ است که ۲۱ ژانویه ۲۰۲۴ از tvN شروع شد. سریال Sejak در ۱۶ قسمت ساخته شده است.

از جمله سریال‌های جو جونگ سوک می‌توان به فصل اول سریال پلی لیست بیمارستان و فصل دوم پلی لیست بیمارستان اشاره کرد. یکی از سریال‌های شین سه کیونگ هم فصل دوم سریال سرگذشت آسدال است. در ادامه با آسمونی باشید تا به معرفی سریال پادشاه مسحور (세작، 매혹된 자들) بپردازیم.

ژانر

ملودرام/درام تاریخی/عاشقانه

زبان اصلی

کره‌ای

سال تولید

 ۲۰۲۳

سال انتشار

۲۱ ژانویه ۲۰۲۴

تعداد قسمت‌ها

۱۶ قسمت

عنوان اصلی

Captivating the King

 

پوستر سریال پادشاه مسحور

داستان سریال پادشاه مسحور

سریال پادشاه مسحور داستان زندگی شاهزاده لی این با بازی (جو جونگ سوک) است وی برادر کوچک شاه لی سان است که روزی توسط چینگ به گروگان گرفته می‌شود و شاه لی سان به دلایلی این اتفاق را خیانت برادرش لی این برداشت می‌کند. لی این با کسی آشنا می‌شود که ظاهری مردانه دارد با بازی (شین سه کیونگ) و بازی بادوک می‌کند. تا اینکه لی این شاه می‌شود و این بازیکن بادوک دوباره با او ملاقات می‌کند اما این‌بار برای انتقام به او نزدیک می‌شود.

بازیگران سریال پادشاه مسحور

عوامل و بازیگران سریال پادشاه مسحور

بازیگران

جو جونگ سوک، شین سه کیونگ، لی شین یونگ، پارک یه یونگ، چوی ده هون، لی گیو هو، یانگ کیونگ وون، جو سونگ ها، سون هیون جو، جانگ یانگ نام،

کارگردان

جو نام گوک

تهیه کننده

-

نویسنده

کیم سون دوک

موسیقی

-
توزیع کننده TVING و tvN

تصاویر سریال پادشاه مسحور

جو جونگ سوک در نقش یی این یا لی این
شین سه کیونگ در نقش کانگ هی سو/کانگ مونگ وو
سریال کره‌ای sejak
Captivating the King 2024

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «سریال پادشاه مسحور» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
  • Aylin

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.