درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
لیگ برتر فوتبال؛ آلومینیوم - استقلال

لیگ برتر فوتبال؛ آلومینیوم - استقلال

گل مشکوک دقیقه 46 گوستاوو بلانکو برد(1-0) استقلال در اراک را رقم زد اما این تمام اتفاقات این دیدار نبود.

آنچه بازی استقلال در اراک را جنجالی کرد، حضور جیمی جامپهای دختر در این مسابقه بود. در گزارش رسمی بعد از مسابقه چنین آمده است: در پایان دیدار استقلال برابر آلومینیوم در اراک، دو جیمی جامپ خانم وارد زمین شدند که موجب برخورد بین حسین حسینی، کاپیتان استقلال و محمدحسین مرادمند با ماموران انتظامی حاضر در استادیوم و حمایت آن‌ها از دو این جیمی جامپ زن شد.

در پی این اتفاقات، این دو بازیکن استقلال به دلیل اتفاقات رخ داده و اقدام غیرحرفه‌ای و خارج از وظایف قانونی یک بازیکن به کمیته‌های اخلاق و انضباطی فدراسیون فوتبال احضار شدند.

البته مشخص است که زور کمیته اخلاق و فدراسیون به باشگاه استقلال نمی رسد تا حسینی محروم شود. اما قطعا زور مسوولان کشور ما به تماشاگران زن خواهد رسید!

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «لیگ برتر فوتبال؛ آلومینیوم - استقلال» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.