زمان مطالعه: 1 دقیقه
خواندنی های المپیک آتن- 1906( بخش دوم)

خواندنی های المپیک آتن- 1906( بخش دوم)

در 1906 آمریكایی‌ها باز هم بر دوومیدانی حاكم بودند و صاحب 11 طلای دو و میدانی شدند.

 

 

ويليام شرينگ پس از مسافرت به آتن، مجبور شد به عنوان باربر، بارها را حمل كند تا خرج زندگي خود را درآورد! نايب قهرمان ماراتن بوستون در سال 1900 اين گونه براي حضور در ماراتن آماده شد...

سه قهرمان بزرگ رشته‌هاي پرتابي، عكسي به يادگار انداخته‌اند، از چپ: جان فلاناگان، مارتين شريدان و جيمز متيچل.
عكس ديگري از جان مارتين شريدان. او با پرتاب‌هاي درخشان خود عنوان برترين پرتابگر ديسك نيمه اول قرن بيستم را از آن خود كرد.
اريك لمينگ  در نوزده سالگي، ركورد پرتاب نيزه جهان را به 49.31 متر ترقّي داد. 
اریک لمینگ در پرتاب نيزه با شاهكار 53.90 متر قهرمان شد. وي همچنين در پنج‌گانه،‌ پرتاب وزنه و طناب‌كشي سوم و در پرتاب ديسك و پرتاب سنگ نيز چهارم شد.
استاديوم «پان آتنيك» در طول رقابت‌هاي المپيك مياني، همانند تصوير مملو از تماشاگر بود. استقبال تماشاگران يوناني بار ديگر شكوه از دست رفته را به المپيك بازگرداند
ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «خواندنی های المپیک آتن- 1906( بخش دوم)» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.