زمان مطالعه: 1 دقیقه
خواندنی های المپیک سن لویی- 1904( بخش دوم)

خواندنی های المپیک سن لویی- 1904( بخش دوم)

سومین دوره مسابقات المپیک در روز اول جولای 1904 آغاز شد اما در 23 نوامبر به پایان رسید!!
اول سپتامبر 1904 نيز يكي ديگر از مسابقات «تكرارنشدني» المپيك برگزار شد. رقابت 200 متر با مانع! مشاهده مي‌كنيد كه خبري از استاديوم نيست و مسابقه در مسيري مستقيم و بدون پيچ برگزار شده است.
ارچی هاهن سريعترين مرد جهان «جام اسكيف» را در دست گرفته و عكسي به يادگار انداخته است. او پس از قهرماني در دوي 60متر، از ابتدا تا انتهاي دوي 200 متر پيشتاز مسابقه بود و با ركورد 21.6 ثانيه طلاي المپيك را از آن خود ساخت

جان فلاناگان در المپيك 1900 و 1904 قهرمان پرتاب چكش شد و در پرتاب وزنه 56 پوندي (25.4كيلوگرمي) مدال نقره را از آن خود ساخت. در تصوير فلاناگان را در نبرد با وزنه 56 پوندي مشاهده مي‌كنيد.

روز سوم سپتامبر، مسابقه پرش با نيزه المپيك نيز برگزار شد و «چارلز دووراك» آمريكايي با ركورد 3.50 متر فاتح مسابقه شد.
مسابقات بوكس در المپيك سن لويي در شرايطي در هفت وزن برگزار شد كه در سه وزن تنها دو شركت‌كننده حضور داشتند و مسابقه آن دو نفر حكم فينال را پيدا كرد! در سنگين وزن «ساموئل برگر» قهرمان المپيك شد.
«ري اوري» باز هم صاحب سه طلا در مسابقات تخصصي خود شد. او در پرسش جفت 3.47 متر، در پرش سه گام بدون دورخيز 10.54 متر و در پرش ارتفاع بدون دورخيز 1.60 متر پريد و مدال‌هاي طلاي خود را در المپيك به 6 رساند!
ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «خواندنی های المپیک سن لویی- 1904( بخش دوم)» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.