درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
دربی 103 و داور زن در VAR

دربی 103 و داور زن در VAR

فدراسیون فوتبال بنا داشت در مسابقه امشب استقلال - پرسپولیس از مهسا قربانی به عنوان یکی از داوران حاضر در اتاق VAR استفاده کند اما این موضوع منتفی شد.

فیفا دستورات زیادی به فدراسیون های زیرمجموعه خود می دهد. اما سیستم مافیایی فیفا توجهی به چگونگی انجام این دستورات ندارد و به راحتی می توان با دادن اندکی دلار، دل مسوولان فیفا را به دست آورد!

حضور تماشاگران زن در ورزشگاهها و عدم استفاده از نمادهای سیاسی- مذهبی درون استادیوم ها از جمله دستورات فیفاست که البته اهمیتی به اجرا شدن یا نشدن آن در ایران یا دیگر کشورها داده نمی شود. اجبار کشورها به استفاده از داوران زن هم از دیگر دستورات فیفاست که با تبلیغات فراوان و در بوق و کرنا شدن قرار بود در دربی به آن تن داده شود. اما مطابق انتظارات نام مهسا قربانی حتی در قسمت کمک داور ویدئویی هم باقی نماند تا یک بار دیگر مشخص شود تمام اتفاقات رخ داده در فوتبال ایران، جز شو و تبلیغات چیز دیگری نیست. به هر شکل قضاوت دربی 103 برعهدۀ وحید کاظمی و موعود بنیادی‌فر و سعدالله گلمرادی از تاجیکستان داوران حاضر در اتاق VAR بودند. تصاویر اتاق VAR را در غیاب مهسا قربانی می توانید ببینید.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «دربی 103 و داور زن در VAR» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
: برای دریافت مشاوره درباره دربی 103 و داور زن در VAR فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید


دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.