زمان مطالعه: 1 دقیقه
پاییز در بوستان ایران کوچک کرج

پاییز در بوستان ایران کوچک کرج

پاییز بوستان ایران کوچک کرج با طبیعت چشم‌نوازی که دارد مناظر زیبایی توسط برگ رنگارنگ درختان خلق می‌شود و می‌توان در هر قسمت از این پارک لذت برد.

پاییز در بوستان ایران کوچک کرج نمایی زیبا و رنگارنگ را به نمایش می‌گذارد و ماه مهر رنگ برگ‌ها رو به نارنجی می‌شوند و تصاویر زیبایی را خلق می‌کنند. پارک‌های کرج با درختان بزرگ و قدیمی معروف هستند و درخت‌های پارک ملی ایران کوچک کرج هم همانند پارک جهانشهر یا همان باغ فاتح، قدمت زیادی دارند.

پارک ایران کوچک کرج در سال ۱۳۹۹ در جهانشهر کرج افتتاح شد. مساحت این پارک هفت هکتار می‌باشد و جاذبه‌های دیدنی استان‌های مختلف ایران را در خود گنجانده است. در ادامه با آسمونی باشید و تصاویر اختصاصی ما را از پاییز پارک ملی ایران کوچک کرج ببینید.

پاییز پارک ایران کوچک کرج
پارک ملی ایران کوچک کرج
کرج پاییز
پارک کرج پاییز
پاییز بوستان کرج
درختان پارک کرج
ایرانگردی در کرج
گیتار بوستان ایران کوچک
بوستان کرج
پارک ایران کوچک کرج در ماه مهر
کرج پارک ایران کوچک
مجسمه محمدصادق فاتح در بوستان ایران کوچک کرج
کرج گردی در بوستان ایران کوچک
آسمان پاییزی کرج در بوستان کرج
پارک پاییزی جهانشهر

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «پاییز در بوستان ایران کوچک کرج» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.