زمان مطالعه: 1 دقیقه
طلاق عاطفی چیست وراه درمان آن چگونه است؟

طلاق عاطفی چیست وراه درمان آن چگونه است؟

جدایی بین زوجین به دوشکل صورت می گیرد یاطلاق رسمی که زوجین کاملا ازهم جدا می شوند یا اینکه هردو کنارهم زندگی می کنند.

جدایی بین زوجین به دوشکل صورت می گیرد یاطلاق رسمی که زوجین کاملا ازهم جدا می شوند یا اینکه هردو کنارهم زندگی می کنند اما بین آنها فضای سرد وبدون رابطه ای برقراراست ومانند گذشته میل وکشش وعشقی بینشان نیست که دراین صورت طلاق عاطفی گفته می شود. با آسمونی همراه باشید.

بعضی از زوجین هستند که قبل از اتفاق راه پیشگیری را جلو می روند که بسیار قابل تحسین است یعنی به ترمیم اشتباهات ومشکلات رابطه خود می پردازند ودرواقع غبار نشسته روی رابطه خود با همسرشان را پاک می کنند ودرجهت بهبود رابطه تلاش می کنند این تلاش دوطرف صورت می پذیرد .

گاهی اوقات هم طلاق عاطفی صورت گرفته وزوجین تمایل به اصلاح وبازگشت به روزهای خوب زندگی را دارندکه به ترتیب باید این کارها صورت گیرد:
اولین قدم بررسی رابطه وپیدا کردن ایرادات وپذیرفتن آن توسط زوجین اصلاح رفتار وگفتار بین زوجین داشتن رابطه زناشویی وعشق ورزی ونوازش وعشق دادن به یکدیگر واگر دراین زمینه مشکلی وجود دارد باید بامتخصص یا روانشناس مشورت نمود.
رعایت احترام وتعهدمتقابل ،یعنی شما به همسر خود متعهد باشید وکاری نکنید که موجب رنجش خاطر او گردد . پیشگیری بهتراز درمان است این جمله رابیاد بسپارید .

نظر خود را درباره «طلاق عاطفی چیست وراه درمان آن چگونه است؟» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره طلاق عاطفی چیست وراه درمان آن چگونه است؟ فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید