زمان مطالعه: 1 دقیقه
سپاهان- الاتحاد در لیگ قهرمانان آسیا

سپاهان- الاتحاد در لیگ قهرمانان آسیا

با پایان رقابتهای دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا، تنها یک نماینده ایران به دور دوم صعود کرد. در حالی که این آمار برای عربستان 4 است!

در پایان دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا در فصل 24-23، سپاهان 10 امتیازی به عنوان یکی از برترین تیمهای دوم راهی دور دوم مسابقات شد. در این گروه الاتحاد عربستان با 15امتیاز صدرنشین شد.

در گروه چهارم نساجی از مدتها قبل حذف شده بود و با 6 امتیاز در گروه خود سوم شد. این در حالی است که در این گروه الهلال با 16 امتیاز در صدر ایستاد و نوف باخور ازبکستان با 13 امتیاز به دنبال الهلال راهی دور بعد شد.

در گروه پنجم مسابقات هم پرسپولیس به آمار 8 امتیاز در 6 مسابقه رسید و بعد از النصر 14 امتیازی در گروه خود دوم شد. به این ترتیب پرسپولیس در بین برترین تیمهای دوم جایی نداشت و پیش چشم هواداران خشمگین خود از رقابتها کنار رفت. پرسپولیس در مسیر حذف شدن طی شش بازی تنها پنج گل به ثمر رساند!

به این ترتیب ایران در دور دوم تنها یک نماینده خواهد داشت. در حالی که این آمار برای عربستان 4، برای کره جنوبی 4 و برای ژاپن و ازبکستان 2 تیم خواهد بود.

تیم سپاهان با شکست(2-1) مقابل الاتحاد به کار خود در دور گروهی لیگ قهرمانان خاتمه داد. تیم فوتبال سپاهان در ششمین دیدار خود در لیگ قهرمانان به مصاف حریفی رفت که در بازی رفت، بدون حتی یک دقیقه مسابقه و تنها به خاطر وجود سردیس قاسم سلیمانی در ورزشگاه نقش جهان، از سوی کنفدراسیون فوتبال اسیا(3-0) برنده اعلام شد.

در دیدار برگشت الاتحاد با گلهای صالح الجمعان(14) و عبدالرزاق حمدالله(45) از سپاهان پیش افتاد. ضربه سر رامین رضاییان(48) اختلاف دو تیم را کم کرد اما سرانجام مسابقه(2-1) خاتمه یافت تا سپاهان با ده امتیاز به کار خود خاتمه دهد. سپاهان با تفاضل گل 8+ بالاتر از نیروی هوایی عراق قرار گرفت که با ده امتیاز و تفاضل گل 2+ به کار خود خاتمه داد. 

از  طرفی هنوز بازی دو تیم دوم گروههای دیگر( پرسپولیس و پاختاکور) باقی مانده است که پرسپولیس 8 و پاختاکور 7 امتیازی هستند. با توجه به تفاضل صفر پاختاکور در صورتی که این تیم در بازی آخر خود با اختلاف 9 گل برنده شود، می تواند به جای سپاهان صعود کند. امری که غیر ممکن است. حتی روی کاغذ!

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «سپاهان- الاتحاد در لیگ قهرمانان آسیا» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.