کد مطلب:  9894  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
فرار جنون آمیز دختر و پسر خلافکار از دست پلیس

فرار جنون آمیز دختر و پسر خلافکار از دست پلیس

 1394/4/2به گزارش آسمونی به نقل از باشگاه خبرنگاران : ساعت 04:00 بامداد 25 اردیبهشت ماه ماموران گشت انتظامی یگان...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

 

boys-and-girls-escape-from-police(1)
boys-and-girls-escape-from-police(1)

1394/4/2

به گزارش آسمونی به نقل از باشگاه خبرنگاران : ساعت 04:00 بامداد 25 اردیبهشت ماه ماموران گشت انتظامی یگان کلانتری 144 تهرانپارس در حین گشت زنی در آدرس خیابان پنجم مرکزی سازمان گوشت به یک خودروی پژو 206 با دو سرنشین که در کنار خودرو‌ها توقف کرده بود مشکوک شدند.

ماموران با انجام بررسی ها علت توقف و پرسه زنی آنان در محدوده را جویا شدند که راننده خودروی مذکور به صورت دنده عقب به سمت افسر گشت این یگان حرکت کرده که مامور خود را از مسیر خودرو خارج کرده و متهمان اقدام به فرار نمودند.

با فرار متهمان عملیات تعقیب و گریز پلیسی آغاز که واحدهای کمکی نیز به تعقیب خودروی متهمان پرداخته و ابتدا با صدای بلند دستور ایست داده و سپس با استفاده از قانون به کارگیری سلاح ابتدا اقدام به تیر اندازی چهار تیر هوایی کردند.

در ادامه در خلال تعقیب و گریز پلیسی از آنجاییکه متهمان بی‌توجه به فرمان مکرر ایست پلیس در حال فرار بودند، با استفاده از قانون به کار گیری سلاح ابتدا اقدام به شلیک یک تیر هوایی مشقی و 4 تیر جنگی به سمت خودرو نموده که در این راستا خودروی مذکوردر مسیر فرار به چند خودروی پارک شده خسارت وارد نموده و پس از تعقیب و گریز در تقاطع خیابان طالقانی و خیابان بنی هاشم خودروی 206 کنترل خود را از دست داده و با یک خودروی پارک شده نیسان از پشت برخورد کرده که منجر به متوقف شدن فرد خاطی گردید.

با توقف خودرو متهمان سریعاً توسط عوامل این یگان دستگیر شده که راننده خودرو خود را به هویت "پیام" 22 ساله و سرنشین آن "نازنین" معرفی نموده و پس از بازرسی خودروی آنها یک عدد بطری کوچک حاوی مشروبات الکلی دست ساز کشف و بعد از بازرسی از "پیام "مقدار 1.45 گرم مواد مخدر از نوع هرویین با لفافه از داخل جیب سمت راست وی کشف گردید.

رییس کلانتری 144 تهرانپارس درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران گفت: متهمان پس از انتقال به کلانتری ضمن تشکل پرونده جهت تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

: برای دریافت مشاوره درباره فرار جنون آمیز دختر و پسر خلافکار از دست پلیس فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «فرار جنون آمیز دختر و پسر خلافکار از دست پلیس» در کادر زیر بنویسید :

9 - 4 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید