کد مطلب:  51656 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 4 دقیقه
لیگ قهرمانان اروپا ؛ لیون 1 - 0 یوونتوس ؛ شب غافل گیری رونالدو و ساری

لیگ قهرمانان اروپا ؛ لیون 1 - 0 یوونتوس ؛ شب غافل گیری رونالدو و ساری

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار رفت مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا بین دو تیم لیون و...
زمان مطالعه: 4 دقیقه
لیگ قهرمانان اروپا ؛ لیون 1 - 0 یوونتوس ؛ شب غافل گیری رونالدو و ساری
لیگ قهرمانان اروپا ؛ لیون 1 - 0 یوونتوس ؛ شب غافل گیری رونالدو و ساری

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار رفت مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا بین دو تیم لیون و یوونتوس برگزار شد که طی آن تیم لیون موفق شد با تک گل لوکاس توزارت با برد زمین مسابقه را ترک کند و شاگردان مائوریسیو ساری ، کاملا غافلگیر چینش و تاکتیک تیم لیون شده و نتواند کاری از پیش ببرد . تیم یوونتوس بازی را کاملا هجومی آغاز کرد و می توانست خیلی زود و در دقیقه 4 مسابقه به گل دست پیدا کند . روی حرکت الکس ساندرو از سمت چپ و اورلپ او با کریستیانو رونالدو باعث شد تا این بازیکن توپ را به روی دروازه ارسال کند . سانتر رونالدو به روی دروازه می رفت تا روی تیرک دوم توسط کوادرادو تبدیل به گل اول این دیدار شود ، با عبور از این بازیکن و راهی اوت شد تا همچنان بازی بدون گل دنبال شود . تیم لیون بعد از مدتی دفاع کردن در نهایت از فاز دفاعی خارج شد و روی ضربه کرنر در دقیقه 21 مسابقه می رفت تا دروازه تیم یوونتوس را باز کند . روی ارسال کرنر توسط حسام آئوار به روی تیر یک بود که توپ به توکو اکامبی رسید و این بازیکن با ضربه سر می رفت تا دروازه را باز کند اما ضربه اش با برخورد به تیرک افقی دروازه به گل تبدیل نشد تا تیم لیون نیز موقعیت عالی گلزنی را از دست بدهد . اما تیم لیون موفق شد در دقیقه 31 مسابقه به گل دست پیدا کند . روی نفوذ حسام آئوار از سمت چپ محوطه جریمه تیم یوونتوس بود که ارسال توپ به روی دروازه توسط او ، میانه محوطه جریمه در اختیار لوکاس توزارت قرار گرفت و این بازیکن با یک ضربه والی دقیق موفق شد توپ را وارد دروازه کرده تا ویچک شزنی نتواند در مقابل ضربه او واکنشی از خود نشان داده و دروازه تیم یوونتوس باز شود .

lyon-wins-against-juventus-in-ucl-round-of-16-first-leg-2019-2020
lyon-wins-against-juventus-in-ucl-round-of-16-first-leg-2019-2020

بعد از به ثمر رسیدن گل تیم لیون ، بازیکن های تیم یوونتوس کاملا دچار مشکل شدند و نمی توانستند روی موقعیت های خود از فرصت استفاده کرده و دروازه تیم لیون را مورد تهدید قرار دهند . در دقیقه 34 مسابقه بود که روی حرکت کریستیانو رونالدو از سمت چپ ، این بازیکن با یک تغییر جهت ، توپ را بر روی پای راست خود آورد اما ضربه اش از دقت لازم برخوردار نبود و از کنار دروازه به بیرون رفت . اما در دقیقه 40 مسابقه روی اشتباه میرالم پیانیچ در رساندن توپ به لئوناردو بونوچی ، توپ توسط توکو اکامبی ربوده شد و این بازیکن با سرعت بالا وارد محوطه جریمه شد اما نتوانست ضربه دقیقی به توپ بزند و ضربه سنگین این بازیکن از بالای دروازه به بیرون رفت تا همچنان بازی با همان یک گل ادامه یابد . در نیمه دوم مسابقه ، تیم یوونتوس کاملا جلو کشید تا بتواند گل خورده را جبران کند . در دقیقه 69 مسابقه بود که این تیم می رفت تا روی حرکت الکس ساندرو از سمت چپ به گل تساوی دست پیدا کند . روی ارسال ساندرو به روی دروازه بود که توپ در شلوغی محوطه جریمه ، توسط پائولو دیبالا تبدیل به یک ضربه والی شد اما ضربه محکم او از کنار دروازه به بیرون رفت . تیم لیون که برتری را در این مسابقه به دست آورده بود در ادامه مسابقه کاملا عقب نشست و در فاز دفاعی فرو رفت . از طرفی تیم یوونتوس که کاملا در نیمه دوم مسابقه بی برنامه بازی می کرد نمی توانست موقعیت جدی را به روی دروازه خلق کند و فقط در روی ارسال ها از جناحین کار می کرد که بازیکنان تیم لیون نیز با حضور به موقع مانع از خلق موقعیت جدی بر روی دروازه تیمشان می شدند . در دقیقه 84 مسابقه بود که تیم یوونتوس می توانست توسط کریستیانو رونالدو به گل دست پیدا کند . روی ارسال توپ به روی دروازه بود که توپ پشت مدافعین می رفت تا به رونالدو برسد اما دخالت جیسون دنایر باعث شد تا رونالدو نتواند ضربه مناسب را به توپ بزند و به زمین خورد و اعتقاد به خطای پنالتی داشت اما داور مسابقه دستور به ادامه بازی داد .

لیگ قهرمانان اروپا ؛ لیون 1 - 0 یوونتوس ؛ شب غافل گیری رونالدو و ساری
لیگ قهرمانان اروپا ؛ لیون 1 - 0 یوونتوس ؛ شب غافل گیری رونالدو و ساری

اما تیم یوونتوس بالاخره در دقیقه 87 به گل تساوی دست پیدا کرد . روی همکاری پائولو دیبالا و رودریگو بنتانکور بود که دیبالا توپ را به او رساند و بنتانکور نیز با یک پاس استثنایی توپ را پشت مدافعین در اختیار او قرار داد و در ادامه دیبالا با یک حرکت به موقع موفق شد توپ را روانه دروازه تیم لیون کند که البته داور مسابقه اعلام آفساید کرد و گل را نپذیرفت . در دقیقه 89 مسابقه تیم یوونتوس که نمی خواست زمین مسابقه را با باخت ترک کند ، می توانست گل تساوی را به ثمر برساند . روی ارسال بلند به روی تیرک دوم بود که رونالدو با یک ضربه سر رو به عقب توپ را به هیگواین رساند و این بازیکن نیز در ادامه توپ را در اختیار دیبالا قرار داد و او می رفت تا با یک چرخش دروازه را باز کند اما بازیکن تیم لیون با کشیدن لباس او تعادل دیبالا را بر هم زد که همه بازیکنان تیم یوونتوس معترض به داور مسابقه شدند اما داور مسابقه دستور به ادامه بازی داد . در نهایت بازی با نتیجه یک بر صفر به سود تیم لیون به اتمام رسید تا تیم یوونتوس برای ماندن در این رقابت ها نیاز مبرمی به پیروزی در برابر تیم لیون در ورزشگاه خانگی خود ، آلیانز ، داشته باشد .

نظر خود را درباره «لیگ قهرمانان اروپا ؛ لیون 1 - 0 یوونتوس ؛ شب غافل گیری رونالدو و ساری» در کادر زیر بنویسید :
5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید