کد مطلب: 28100 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ادامه روزهای سیاه لوییس سوارز / 451 دقیقه بدون گل

ادامه روزهای سیاه لوییس سوارز / 451 دقیقه بدون گل

  لوییس سوارز در بازی مقابل سویا هم گلی نزد تا تعداد دقایق پشت سر هم که در آن گل نزده به 451 برسد و برایش...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
 

ادامه روزهای سیاه لوییس سوارز / 451 دقیقه بدون گل
ادامه روزهای سیاه لوییس سوارز / 451 دقیقه بدون گل


لوییس سوارز در بازی مقابل سویا هم گلی نزد تا تعداد دقایق پشت سر هم که در آن گل نزده به 451 برسد و برایش یک رکورد منفی ثبت شود.

به گزارش آسمونی، لوییس سوارز در دیدار شنبه‎شب تیم فوتبال بارسلونا مقابل سویا باز هم گل نزد تا به بدترین رکورد از زمان پیوستن به بارسلونا برسد. او نه‌تنها از فرم اصلی خارج شده، بلکه شانس هم نمی‌آورد و مشکل زانویش هم کار را برایش سخت‌تر کرده است. در نتیجه مجموع این اتفاقات است که آمار او آمار قابل قبولی نیست.

از زمانی که به بارسا پیوسته، لوئیس سوارس این بار طولانی‎ترین روند ادامه‌دار گل نزدن را تجربه کرده است که برایش یک رکورد شده است. او وقتی به بارسا ملحق شده بود از سوی فیفا محروم بود و در آن زمان برای 5 بازی پشت سر هم گل نزد.

این بار شرایط تکرار شده است. ستاره اوروگوئه‌‎ای در تاریخ 14 اکتبر گلی مهم مقابل اتلتیکومادرید زد و برای تیمش امتیاز گرفت. آن زمان به نظر می‎رسید که دوباره موتور گلزنی‎اش روشن شده، اما این طور نشد.

از آن بازی به بعد گلی نزده است و در 3 بازی هم 90 دقیقه کامل در میدان بوده است؛ بازی مقابل بیلبائو و المپیاکوس و سویا. همچنین در بازی مقابل مالاگا هم 83 دقیقه در زمین حضور داشت.

زمانی که او تازه به تیم آمده بود 393 دقیقه زمان نیاز داشت تا گل بزند. اما رکورد جدید او 451 دقیقه بدون گل است.

منبع: خبرگزاری مهر

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «ادامه روزهای سیاه لوییس سوارز / 451 دقیقه بدون گل»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 + 6 = ?